Dnes vyšlo 15 článků

S LAMA mobile dnes voláte zdarma do všech sítí

Dnes si všichni užíváme druhého květnového svátku a pro mnoho z nás je to určitě skvělá příležitost k tomu udělat si čas na rodinu. Pokud máte virtuálního mobilního operátora LAMA mobile, vůbec je nemusíte navštěvovat. Stačí zavolat a všechno jim povykládat. Dneska totiž voláte zadarmo!

LAMA mobile je svátečním voláním zdarma už známý. Svým zákazníkům akci volání zdarma do všech mobilních sítí i pevných linek v České republice nabídl už na Velikonoční pondělí a svátek zamilovaných (1. května). Nabídka platí pro všechny, kteří využívají tarify Spořivá lama a Chytrá lama, zahrnuty jsou i tarify Chytrá lama 249 a 399 a Upovídaná chytrá lama.

„Rádi našim zákazníkům děláme radost, a proto jim již potřetí během letošního jara přinášíme možnost celodenního volání zdarma,“ uvedl tiskový mluvčí Lama Energy Group Andrej Čírtek.

lama_mobile

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru