Dnes vyšlo 15 článků

S českou aplikací Virgla si hokej užijete ještě více

Aplikace Virgla přišla do Česka poprvé u příležitosti mistrovství světa v ledním hokeji. Pro uživatele telefonů se systémem iOS a Android si nachystala spoustu pikantních informací a zábavy, kterou budete moci využívat o přestávkách mezi zápasy.

S aplikací Virgla si užijete fenomén zvaný „second screen“ – tedy druhá obrazovka. Je vytvořená k tomu, abyste ji používali právě tehdy, když se díváte na televizi. Její obsah se totiž váže k tomu, co se děje v televizi.

Startup Virgla sice byl založený v roce 2014 v USA, ale většina týmu sídlí v Česku. Tak se není čemu divit, že si vývojáři domluvili exkluzivní partnerství se společností McDonald’s, která je oficiálním partnerem našeho národního týmu a zajistili nám tím přísun čerstvých zpráv. V aplikaci se dozvíte i zákulisní informace.

virgla_fotka

Co všechno aplikace umí?

Vývojáři připravili 1 300 různých zážitků, které budou během mistrovství postupně zveřejňovat. Bude záležet na tom, co se zrovna odehrává v televizi, protože aplikace reaguje na aktuální dění.

virgla

Ve zkratce budete mít k dispozici následující vychytávky:

  • exkluzivní obsah a čerstvé zprávy ze zákulisí
  • živé komentáře a moderovaný obsah
  • přehled toho, co se ohledně hokeje děje na sociálních sítích
  • chat s dalšími fanoušky, kterým si ukrátíte přestávku
  • možnost získávat body a vyměňovat je za ceny
  • hlasování fanoušků o sporných momentech
  • doprovodná videa a fotografie

Takže až budete dnes sedět u prvního zápasu, vzpomeňte si na aplikaci Virgla. Stahovat ji můžete zdarma na Google Play a Appstore. Stačí se zaregistrovat nebo přihlásit přes Facebook či Google a můžete to vyzkoušet sami.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru