Dnes vyšlo 1 článků

S aplikací od PornHubu bude sexting bezpečný

S aplikací od PornHubu bude sexting bezpečný

Sexting je v poslední době docela oblíbeným fenoménem, a to nejen mezi dospívajícími. Však není nic špatného na tom své drahé polovičce popsat, jak se těšíte, co spolu budete dělat, až se vrátí. Čím dál častěji lidé tato slova doplňují také fotografiemi. Jenže tady nastává vážný problém. Co když se dostanou do špatných rukou?

Občas se někdo k takovým snímkům dostane omylem, jindy je zveřejní naschvál. Znáte termín revenge porn? Tím se označuje stav, kdy se někdo mstí lidem (například své expřítelkyni) tím, že zveřejňuje na internetu jejich nahé fotky. I to je tedy důvod, proč byste žádné takové snímky raději posílat neměli, nebo je před odesláním měli aspoň trochu upravit. Za tohle řešení lobuje i PornHub.

Aplikace TrickPics vás zachrání

PornHub představil aplikaci TrickPics (ke stažení pouze pro iOS), která vám umožní bezpečně zakrýt citlivé partie. Lzesi vybrat z mnoha samolepek, které aplikujete na svoje hanbaté selfie fotky a pak je můžete bez obav poslat přátelům či nahrát na Facebook, aniž by vám je cenzuroval.

tp-img

TrickPics navíc přichází s bonusem – 14denní zkušební lhůtou PornHub Premium zdarma. Chcete-li tento pěkný balíček zábavy vyzkoušet, stahujte aplikaci TrickPics pro iOS.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru