Dnes vyšlo 15 článků

S aplikací GIPHY Capture vytvoříte na Macu vlastní HD GIFy

GIFy jsou na sociálních sítích velice oblíbené, přičemž představují asi nejpoutavější médium, které uživatelé rádi sdílí se svými přáteli. GIF dokáže přesně vystihovat určité životní situace. Ačkoliv můžete najít zajímavé pohyblivé obrázky na portálu GIPHY.com, není nad to vytvořit si vlastní. A nestrávíte nad tím ani příliš mnoho času.

Aplikace GIPHY Capture, která je dostupná pouze pro zařízení společnosti Apple, umožňuje nahrát cokoliv na ploše počítače. A dění můžete proměnit v kvalitní Full HD GIF. Aplikace je ke stažení zcela zdarma.

giphy capture

Aplikace GIPHY Capture

V obchodě Apple Store můžete stáhnout aplikaci jak pro svůj iPhone, tak i pro svůj Mac. Po spuštění aplikace nastavíte velikost okna na oblast, kterou chcete zachytávat. A potom stačí spustit nahrávání.

Vámi vytvořený GIF můžete ještě upravovat, například zkrátit, vytvořit smyčku, změnit velikost, přidat popisek a podobně. Jakmile budete s výsledkem spokojení, můžete GIF nahrát přímo na sociální síť anebo si ho poslat e-mailem.

Aplikace GIPHY Capture je skvělý způsob, jak vytvářet vlastní GIFy v počítači Mac. Obdobná aplikace pro Windows momentálně není.

Zdroj / Foto: WERSM

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru