Dnes vyšlo 15 článků

S anti-Apple reklamou přichází tentokrát společnost HTC

Společnost HTC se v marketingové kampani pravděpodobně inspirovala jihokorejským konkurentem. HTC do své reklamy zapojuje technologického lídra – Apple. Ačkoliv výrobce smartphonů HTC z konkurenčních bojů už vypadl, neustále se snaží dostat se na trhu opět do popředí.

Není snadné se na trhu se smartphony prosadit a ještě těžší je nastoupit do takto rozjetého vlaku. Společnost HTC měla nemalé finanční problémy. Nicméně, nyní se snaží ovládnout trh s novým modelem One A9. Vlajková loď se pyšní atraktivním designem, na který vývojáři vsadili i na úkor technické vybavenosti.

Vlajková loď HTC One A9 se podobá iPhonu 6. Zde je otázka, kdo s konceptem přišel jako první a kdo se nechal inspirovat.

htc

Jak se vám líbí anti-Apple reklama od HTC?

Marketingové oddělení si uvědomuje, že nový smartphone potřebuje silnou propagaci, a proto společnost sáhla do kapsy anti-reklam. Anti-Apple kampaně pořádá především Samsung a společnost HTC se inspirovala. Ve své nové reklamě HTC zobrazuje společnost Apple jako zlo a jejich příznivce jako otroky (roboty). A HTC vystupuje jako odvážný hrdina, který tyto ovečky zachraňuje.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru