Ryanair přichází s novinkami! Nabízí let z Bratislavy do Izraele za 13 eur

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair představila na konferenci, která se konala 17. února na letišti v Bratislavě, zajímavé novinky. Nové zprávy leteckého dopravce příjemně překvapí každého milovníka cestování. 

Interiér letadel značky Ryanair byl doposud laděný do modrožlutých barev, nicméně tomu je konec. V nabídce letů se nově objeví pravidelné linky z Bratislavy do Bruselu, Manchesteru a Edinburghu. A nespornou výhodou je, že při cestování do Bruselu nebudete přistávat na vzdáleném letišti Charleroi. Letadlo přistane na hlavním letišti Zaventem. A v neposlední řadě společnost plánuje zakoupit na bratislavské letiště ještě jedno bázové letadlo. Výčet novinek ještě nekončí.

ryanair

Ryanair přichystal spoustu novinek.

Naprostou novinkou, která potěší každého příznivce cestování, je let na lince Bratislava – Eilat – Ovda. Letadla na této lince budou létat dvakrát týdně od podzimu letošního roku. A podle informací serveru PeliPecky.sk by měly ceny letenek začínat na 12,99 eurech.

Eilat je přímořské letovisko, které si zaslouženě získalo přezdívku Miami Izraele. Eilat se rozprostírá na jižním cípu země u hranic s Egyptem a Jordánskem, přičemž břeh je lemovaný Červeným mořem. Aktuálně je v destinaci příjemných 30 °C.

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru