Ryanair plánuje lety, které budou zdarma

Ryanair, největší evropská letecká společnost, prodává své letenky už za 10 euro. Ale plánuje ještě lety, které by mohly být zcela zdarma. Ačkoliv stávky na letištích a obavy o bezpečnost oslabily cestovní ruch, letecká společnost Ryanair překonala svůj rekord v ročním zisku a počtu cestujících.  

Irská nízkonákladová letecká společnost dokázala ceny letenek udržet na minimu, za čímž stojí především speciální služby, nízká cena paliva a zvýšení kapacit letadel.

airplane-744876_1280

Letenky u Ryanair by mohly být zdarma.

„Pokud ostatní letecké společnosti budou chtít s námi soutěžit v ceně, potom budeme muset opět snížit naše ceny,“ prozradil Michael O’Leary, CEO letecké společnosti Ryanair. „Plánujeme, že průměrné ceny letenek budou 10 euro v následujících pěti letech. A nevidím žádný důvod, proč by nemohly být letenky zdarma.“

A letenkami zdarma by chtěl CEO společnosti cestující přesvědčit, aby si koupili další služby, jako je pronájem vozidla, cestovní pojištění, odbavení zavazadel a podobně.

Zdroj / Foto: News.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru