Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Růžový slon vyhrál v Mastercard Obchodník roku kategorii Inovace roku – lidskost v obchodě. Porazil velké hráče jako Notino

Růžový slon vyhrál v Mastercard Obchodník roku kategorii Inovace roku – lidskost v obchodě. Porazil velké hráče jako Notino

Tuzemský leader v oblasti prodeje erotických pomůcek, e-shop Ruzovyslon.cz, vyhrál v soutěži Mastercard Obchodník roku 2021 speciální kategorii “Inovace roku – Lidskost v obchodě“. Porazil velké hráče, jako je společnost Notino nebo Coop.

Soutěž se uskutečnila 5. dubna v rámci 28. ročníku konference Retail Summit na téma smysluplná budoucnost. Expertní porota do soutěže nominovala tři finalisty: společnost Notino, Růžový slon a Coop. Jejich zástupci se během šesti minut snažili přesvědčit publikum o výjimečnosti svých inovací ve směru k větší lidskosti v obchodě. Na základě hlasování publika zvítězil tuzemský prodejce erotických pomůcek Ruzovyslon.cz s celkovým počtem 45 % hlasů.

„Těší nás, že jsme tuto kategorii vyhráli, a i jako malá rodinná firma jsme se dokázali prosadit a vyrovnat tak velkým hráčům, jako je společnost Notino nebo Coop. Mám také velkou radost z toho, že sexualita už není brána jako tabu a že lidé i odborníci dokážou naši práci ocenit. Pro nás je to tedy důkaz, že děláme svou práci dobře a osvěta v oblasti sexu má smysl,“ komentuje výsledky soutěže majitel společnosti Adam Durčák.

O sexshopu Ruzovyslon.cz

RuzovySlon.cz již 19 let provází světem sexu a mění pohled české populace na něj. V prodejně i e-shopu odborníci vybírají nejzajímavější erotické pomůcky z celého světa, které jsou ideálním prostředkem k experimentům s vlastní sexualitou, posouvání hranic a oživení stereotypního sexu. Součástí odborného poradenství je také tvorba instruktážních videí a testování erotických hraček. Ruzovyslon.cz se již potřetí stal vítězem ankety Shop roku 2020 v kategorii Cena popularity: Erotické zboží.

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru