Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Růžové Vánoce v Česku již potřetí. Růžový slon spustil třetí ročník vánoční TV kampaně

Růžové Vánoce aneb Vánoce veselé pro všechny dospělé. Tak zní název třetího ročníku vánoční televizní reklamy, kterou v listopadu spustil oblíbený tuzemský sexshop Ruzovyslon.cz. Animované video v hlavní roli s maskotem značky, Růžovým slonem, tradičně připravil interní tým Růžového slona ve spolupráci s agenturami BRAND FAMILY a Motion House.

Tuzemský lídr v prodeji erotických pomůcek Ruzovyslon.cz od prvního listopadu spustil již třetí ročník vánoční TV kampaně s názvem Růžové Vánoce aneb Vánoce veselé pro všechny dospělé. Lidé ji mohou zhlédnout v Česku na kanále TV NOVA, na Slovensku na programu Markíza. Hlavní postavou letošní vánoční reklamy je opět maskot Růžový slon, který jakožto průvodce světem erotických hraček a růžových dárků pod stromeček, upozorňuje všechny milovníky měkkých i tvrdých dárků využít 15 % slevu na TOP30 vánočních hitů.

„Lidé mohou od začátku listopadu do konce prosince uplatnit speciální slevové kódy, které jsou platné nejen v Česku a na Slovensku, ale nově i v Maďarsku,“ upřesňuje k nové kampani majitel společnosti Adam Durčák. „Letos jsme pro zákazníky připravili také nový merch výrobek- Sloní postřehovou hru, která odhalí rychlost a znalost erotických pomůcek,“ dodává Durčák.

Do letošní TV kampaně se otiskl nový rebranding, který po dvou letech společnost dokončila. Nová vizuální identita včetně nového symbolu prostupuje napříč celou reklamou. Ta přímo navazuje na oslavy 20. výročí vzniku společnosti a prázdninovou televizní kampaň s názvem Růžových dvacet, kterou doprovázela reklama na billboardech a speciální slevové akce pro zákazníky. Při této příležitosti Růžový slon představil také svůj oficiální narozeninový song.

Na třetím ročníku vánoční kampaně se tradičně podílely společně s in-house týmem společnosti Růžový slon agentury BRAND FAMILY a Motionhouse. Televizní spoty a sponzoring na kanálech NOVA a Markíza podpoří také regionální outdoor reklama a PR kampaň.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru