Růžové HTC One M9 podpoří boj proti rakovině prsu

Říjen představuje měsíc boje proti rakovině prsu. Tchajwanská společnost HTC nezůstává pozadu a věnovala částku 25 tisíc dolarů (cca 603 tisíc korun) instituci, která se zabývá výzkumem tohoto zákeřného onemocnění. Společnost svým zákazníkům umožňuje několika způsoby podpořit boj proti rakovině prsu.

Pakliže chcete bojovat proti rakovině prsu, která postihne každou osmou ženu, můžete věnovat finanční částku na konto nadace Breast Cancer Research Foundation. Na webových stránkách výrobce smartphonů HTC.com je dostupná speciální růžová kategorie. Můžete tedy podpořit boj proti rakovině prsu koupí růžového pouzdra.

htc-one-m9-pink

HTC One M9 na podporu boje proti rakovině prsu

Růžové HTC

Nejzajímavější nabídkou je růžové HTC One M9, které v nepřeberné nabídce černých a bílých smartphonů vyniká. Telefon je dostupný ve dvou variantách – v čistě růžové barvě nebo se stužkou na zadní straně. Právě stužka představuje symbol proti rakovině. Model je k dostání za 649 dolarů (cca 15 600 Kč), přičemž část z ceny putuje na dobrou věc.

V ceně je také obal Dot View a kredit ve výši 100 dolarů, ze kterého můžete nakupovat na Google Play. Modely budou k dostání pouze do konce října.

Zdroj / Foto: Android Authority

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru