Dnes vyšlo 15 článků

Ruské úřady zablokovaly PornHub a dalších deset adult stránek

Nelítostná ruská cenzura včera zakázala provoz jedenácti internetovým stránkám pro dospělé. Na seznamu je také populární adult portál PornHub, který v loňském roce čítal 18,35 miliard návštěv.

Ruské úřady uvádí, že k zablokování došlo kvůli porušení článku 242 trestního zákoníku o ilegální distribuci porna, včetně dětského. Nicméně ruské úřady mají k cenzuře zvláštní a netransparentní přístup. Dokonce hrozilo, že zablokují i Facebook či Twitter. Předpokládá se tedy, že důvodem není výše zmíněné porušení.

18507269200_31ea1a7859_b

PornHub je v Rusku zablokovaný

V první polovině letošního roku bylo zablokováno celkem 136 stránek pro dospělé. V té době PornHub nebyl na seznamu zakázaných webů.

Ruský regulátor na Twitteru reagoval na dotaz pravidelné návštěvnice portálu PornHub. Tázala se, jaké adult weby má namísto PornHub navštěvovat. Dočkala se nečekané odpovědi:

„Milá Lolo, zkuste si najít někoho v reálném životě.“

Zdroj: Ibtimes

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru