Dnes vyšlo 15 článků

Ruská fotografka vytváří jedinečné portréty s REÁLNÝMI zvířaty

To, co nyní uvidíte není Photoshop – ruská fotografka Katerina Plotnikova vytvořila tyto fotografie s pomocí reálných živých zvířat! Je jenom jednou z mnoha, která se zabývá surrealismem. Tyto fotografie ale od ostatních vynikají svými unikátními výběry modelů.

Na první pohled to vypadá, že focení bylo velmi nebezpečné. Přece jenom se zde objevují například tygři nebo medvědi. Nicméně všechny tyto fotografie byly vytvořeny s pomocí profesionálních trenérů zvířat.

Například na úplně poslední fotce ze zákulisí lze vidět, jak byl medvěd „donucen“ zapózovat – jednoduše mu byl chovatelem nabídnut pamlsek. Díky tomu lze tak vidět kontrast mezi majestátním medvědem a křehkou princeznou.

Na 500px.com mají její fotografie necelý milión zhlédnutí a sleduje ji zde téměř 11 tisíc lidí. Na Facebooku ale na tom taky není špatně – má zde téměř 100 tisíc fanoušků. Oproti 500px zde navíc i pravidelně nahrává fotky ze zákulisí.

katerina-plotnikova-photography-1 katerina-plotnikova-photography-2 katerina-plotnikova-photography-3 katerina-plotnikova-photography-4 katerina-plotnikova-photography-5 katerina-plotnikova-photography-6 katerina-plotnikova-photography-7 katerina-plotnikova-photography-8 katerina-plotnikova-photography-9 katerina-plotnikova-photography-10 katerina-plotnikova-photography-11 katerina-plotnikova-photography-12 katerina-plotnikova-photography-13 katerina-plotnikova-photography-14 katerina-plotnikova-photography-15 katerina-plotnikova-photography-16 katerina-plotnikova-photography-17 katerina-plotnikova-photography-18 katerina-plotnikova-photography-19 katerina-plotnikova-photography-23

A nakonec jedna ze zákulisí:

katerina-plotnikova-photography-22zdroj: boredpanda.com, facebook.com/KaterinaPlotnikovaPhotography

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru