Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Ruleta – princip hry a možnosti jejího ovládnutí

Pokud se řekne ruleta, každý jistě ví, o jakou hru se jedná a kde ji najdeme. Samozřejmě dříve byla dostupná pouze v různých kamenných kasinech, ale nyní se již přesouvá i na internet, do takzvaných online kasin. Základem rulety je plátno, na kterém jsou vyobrazena jednotlivé čísla a další prostory které slouží pro sázky. K tomu všemu patří také otáčivé kolo, ve kterém se během hry točí kulička. Na kterém čísle se zastaví, to vyhrává. Samozřejmě vyhrává i ten, kdo trefí stejnou barvu, sudost nebo lichost čísla, nebo zda je číslo v první nebo druhé polovině celkového rozsahu. To jsou ty základní možnosti výher.

Existují však různé kombinace sázek, a to jak na zmíněné, tak i na celý tucet, na daný sloupec na hracím plátně, nebo na celé série čísel. Vždy záleží na konkrétním kasinu, jaké sázky umožní. Jakmile však krupiér sázky ukončí a roztočí kuličku, není možné dále sázet, a upravovat sázky stávající. To jsou jasně daná pravidla rulety. Jakmile padne dané číslo, je výhercům vyplácena výhra. Zatímco v kamenných kasinech je celý proces poměrně dlouhý, při hraní na internetu může jedno otočení trvat několik vteřin.

Jak vyplívá ze samotných pravidel a ze systému na kterém ruleta jako taková funguje, jedná se o matematický princip související se statistikou. A právě díky tomu byla vymyšlena celá řada různých systémů, které mají za cíl naklonit výhru blíže k danému hráči. A právě ruleta systémy patří v poslední době mezi velmi využívanéí. Pokud s ruletou začínáte, a rádi byste některý ze systémů vyzkoušeli, je dobré volit především systémy pro začátečníky. Ne nejsou nijak složité, a lze je vcelku snadno dodržovat a aplikovat. Tím nejpoužívanějším je určitě systém zvaný Martingale, při kterém dochází k sázení pouze na jednu barvu a postupném zdvojnásobování sázek, pokud barva nepadne.

Dalším z oblíbených systémů je také 3 ku 1, který je vhodný pro skutečně začínající hráče, kteří ještě nemají tak dokonalou disciplínu. Kdo však hledá systém se skutečně vysokou výnosností, může zkusit například systém 5×5.

Pokud se již považujete za zkušenější hráče, a máte ruletu jako takovou dokonale zvládnutou a vaše disciplína je precizní, můžete se odvážit k tomu, že vyzkoušíte systémy pro pokročilé, na které navazují také ruletové systémy pro profesionály. Celkovým znakem těchto systémů je celková agresivita, se kterou hráči do celé hry jdou. Je však nutné velké soustředění a perfektní znalost daného systému. Poté může přinášet velká zisky, jelikož právě ty nejpokročilejší systémy přinášejí zisk největší, a zároveň se snaží minimalizovat celkové riziko. A tak je pro mnohé výdělek na internetu prostřednictvím rulety denní zábavou.

Pokud i vy toužíte začít využívat některý ze systémů, je rozhodně důležité umět se ovládnout a rozhodovat se přesně podle daného systému, nikoliv podle vašich emocí. Mnoho lidí se také často ptá, zda jsou tyto systémy legální. Samozřejmě že jsou, jelikož se jedná matematickou statistiku, která zkrátka k podobné hře patří. Mnoho otázek se také týká otázek na jednotlivá kasína. Každé má samozřejmě jiné podmínky, ale vesměs se jedná o stejné principy hry a také o stejné možnosti vložení nebo výběru peněz. Samozřejmě časté otázky se týkají také toho, kolik si má začínající hráč na účet u kasina vložit. Jelikož mnoho z nich nabízí dvojnásobné bonusy, je ideální první vklad v co nejvyšší výši. Jinak se doporučuje zhruba tisícinásobek vaší sázené částky. To mohou být již od 0,01€.

Komentáře

Nahoru