Ruggie: Budík, který se vypne, až když vstanete z postele

Stává se vám často, že budík jednoduše zaklapnete a spíte dál nebo jen „přemýšlíte“ a nakonec zjistíte, že se ráno sotva stíháte obléci? Pak se vám jistě bude hodit budík, který vypnete pouze tak, že si na něj stoupnete.

Vstát z vyhřáté postele opravdu není snadné. Zvláště teď, v zimních měsících. Nový budík s názvem Ruggie může vyřešit váš problém s pozdrním vstáváním. Abyste totiž tento budík vypli, musíte fyzicky vylézt z postele a stoupnout si na něj. Aby se budík vypnul, musíte na něj stoupnout dokonce oběma nohama po dobu 3 sekund.

8da0f9a71f02416198654a2e94e69aa3_original

Jakmile budete stát vedle své postele a budík bude vypnutý, zařízení začne vysílat vtipné povídání nebo nastavitelné výroky. Na Kickstarteru bylo možné tento produkt zakoupit za pouhých 59 dolarů (cca 1500 Kč), v maloobchodě však je předpokládána cena vyšší, a to 99 dolarů (cca 2 500 Kč).

Zdroj/foto: mashable

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru