Rty k nakousnutí, nebo rtěnka k nakousnutí? A co takhle oboje!

Patříte k ženám, které neopustí domov bez výrazné rtěnky na rtech? A stejně jako barevné kosmetické tyčince neodoláte ani kousku kvalitní sladké čokolády? Pak vás nápad cukrářky Maggie Callahan, která se snaží originálním způsobem přeměnit čokoládu na umění, jistě nadchne! Mezi produkty její cukrárny nyní najdete čokoládové rtěnky, které můžete po nalíčení s chutí sníst.

Poctivá ruční práce, hra s barvami a kreativní návrhy inspirované světem a událostmi kolem nás. Cukrářka, zakladatelka a tvůrčí ředitelka Maggie Louise Confections Maggie Callahan povýšila čokoládu z jídla na hotová umělecká díla. Kromě krabiček plných čokoládových vánočních ozdob či kaviárových a koktejlových kolekcí tak vyrábí například miniaturní čokoládové kabelky nebo kosmetiku, která je od té pravé téměř k nerozeznání. Novinkou v sortimentu jejího obchodu jsou autentické rtěnky z mléčné a bílé čokolády, kterým jen stěží odoláte. Vypadají jako opravdové kosmetické produkty a také barví jako klasické rtěnky. Rozdíl je v tom, že se s nimi můžete nalíčit a až bude make-up hotový, prostě líčidlo sníte. Pokud vám to ovšem nebude líto, tyhle čokolády jsou totiž tak krásné, že je až škoda se do nich zakousnout.

Každá paletka obsahuje tři rtěnky v životní velikosti z mléčné nebo bílé kvalitní El Rey čokolády z Venezuely ve třech barevných odstínech. Cena za paletku vychází na patnáct dolarů, zboží lze koupit online na stránce maggielouiseconfections.com nebo přímo na prodejně v texaském Austinu. Jak se vám tento nápad líbí?

Zdroj text: maggielouiseconfections.com, zdroj video: Facebook

Svůj život momentálně dělí mezi studium médií a andragogiky, drobnější copywriterské projekty a stáže. Po gymnáziu vedly její kroky na univerzitu, do regionální redakce novin a reklamní agentury, kde postupně získala cenné zkušenosti z oblasti žurnalistiky a reklamy, kterých si dodnes velmi váží. Ve volném čase se věnuje koordinaci festivalů po stránce PR. Skutečný odpočinek jí přináší vyčerpávající sport, dobrá kniha nebo kvalitní film.

Komentáře

Nahoru