Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Rozvoz Bageterie Boulevard vyrostl meziměsíčně o 92 % a je dostupný ve všech českých městech, kde má Bageterie restaurace

Rozvoz Bageterie Boulevard vyrostl meziměsíčně o 92 % a je dostupný ve všech českých městech, kde má Bageterie restaurace

Online prodeji Bageterie Boulevard se daří. Její vlastní rozvozová služba BB Domů meziměsíčně vyrostla o 92 %, a to i díky vládním opatřením. Síť exprès gourmet občerstvení proto rozvoz zásadně posílila – je dostupný ve 14 českých městech, kde má Bageterie Boulevard celkem 45 svých poboček. V současnosti rozvoz tvoří 20 % tržeb a je dostupný pro téměř 2,9 milionu obyvatel ČR. 

V říjnu na rozvozové mapě přibyl také Hradec Králové a Most. Dalších 159 tisíc potenciálních zákazníků tak nově získalo možnost nechat si domů nechat dovézt oblíbená jídla konceptu exprès gourmet, který se zaměřuje na rychle připravenou, ale kvalitní evropskou gastronomii. Do budoucna chce Bageterie Boulevard spustit vlastní rozvoz také v Olomouci a ve Zlíně, kde plánuje otevřít nové pobočky, a se svým pokrytím se tak poprvé dostane přes 3 miliony obyvatel.

Zavedení rozvozu ve zbývajících městech urychlila vládní opatření, která vedla k omezení provozu restaurací a stala se velkým impulsem pro celý food delivery segment. V Bageterii Boulevard tak v současnosti tvoří rozvoz 20 % všech tržeb. Průměrná hodnota objednávky vzrostla na 320 Kč. Bageterie poměrně unikátně sází na vlastní rozvozovou platformu a význam vlastního rozvozu potvrzuje i Marek Picek, marketingový manažer Bageterie Boulevard:

„Vlastní rozvážková služba hraje v současné situaci, kdy se ze dne na den uzavírají restaurace nebo mění provozní doby, významnou roli a pro mnohé podniky se stala velmi významným prodejním kanálem. Finančně bohužel nedokáže pokrývat ztráty, které jsme utrpěli kvůli vládním nařízením, ale vlastní rozvoz je pro nás v současné situaci jednou z mála možností, jak udržet kontakt se zákazníkem a posilovat jeho vztah ke značce.”

V 90 % je čas doručení do 30 minut od objednávky. Pokud zákazník neobdrží objednávku do hodiny, má veškeré objednané produkty zdarma. Čas rozvozu začíná snídaněmi od 7:00. U vybraných restaurací je možné objednávat až do 21 hodin. Alternativou je také objednávka z domu s vyzvednutím na vybrané pobočce. Tato objednávka není omezena žádnou minimální částkou a ani zpoplatněna nad rámec samotné hodnoty jídla. Platba je možná pouze online přes platební bránu a objednávky je možné provádět na webuwww.bbdomu.cz. Služba je dostupná ve všech městech v ČR, kde se nacházejí pobočky Bageterie Boulevard. Jedná se o Prahu, Kladno, Plzeň, České Budějovice, Brno, Ostravu, Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Teplice, Most, Liberec, Kolín a Mladou Boleslav.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru