Rozdáváme zadarmo aneb kolik lidí téhle blbosti ještě věří

Rozdáváme zadarmo aneb kolik lidí téhle blbosti ještě věří

Lidská blbost snad nezná hranic. Nebo jak jinak si vysvětlíte, že se v Česku stále ještě nachází tisíce hloupých ovcí, jak je nazval Daniel Dočekal ve svém příspěvku? On včera psal, že jen na jedné stránce je těchto ovcí 16 tisíc. Dnes už se můžeme bavit o větším čísle. Ano, ovce se nám asi množí.

Tyto zdánlivě neuvěřitelné šance, jak získat nejčastěji nový smarpthone, ale případně i jiné zařízení, snad z Facebooku nikdy nezmizí. Byly tu už loni. Tehdy jsme psali o rozdávání iPhonů, MacBooků, ale třeba i kokainu. Lidi berou všechno, když je to zdarma.

Avšak teď se dost mluví o rozdávání produktů Nokia. Stránka Rozdáváme Nokia produkty zadarmo se přidala na Facebook 6. března loňského roku. Počet fanoušků se v současné době blíží ke kulaté dvacítce. Kdo by také nechtěl nový telefon jen za to, že něco olajkuje, okomentuje a bude sdílet.

podvod-rozdavani-nokia

Jen se zdá skoro neuvěřitelné, že to těm lidem ještě nedošlo. Smiřte se s tím, ale opravdu se žádné mobilní telefony rozdávat nebudou. Lidé přesto lajkují, sdílejí a komentují jako zběsilí.

rozdavame-nokia-produkty-zadarmo

Nokia ale pod příspěvkem na Pooh.cz sama upozorňuje, že s akcí pochopitelně nemá nic společného. To však zřejmě té hromadě lidí vůbec nedochází.

nokia-rozdava-zadarmo

A co říkáte vy na přístup takových lidí? Myslíte, že tomu opravdu věří? Nebo si spíš jen řeknou, že za pár kliknutí nic nedají a co kdyby se jim náhodou poštěstilo?

Komentáře

Nahoru