Rozchod? Nezkoušejte se pomstít přes Facebook!

Rozchod? Nezkoušejte se pomstít přes Facebook!

Staré dobré známé dilema: Co byste měli udělat, když zjistíte, že vás osoba, kterou nade všechno milujete, podvádí? Měli byste zůstat v klidu a pokusit se to urovnat nebo se strašně naštvat a udělat jí taky pár naschválů?

Ať tak či onak, existují dvě věci, které byste neměli dělat naprosto nikdy:
1. Násilí jakéhokoliv druhu
2. Přidání zesměšňujících fotografií na Facebook

Přesně to druhé jeden uživatel Redditu udělal, když zjistil, že jeho nyní už expřítelkyně spí se spolubydlícím.

wDpQF1M

Z takového pohledu by nikdo nebyl nadšený

A takový příspěvek samozřejmě vyvolá spoustu reakcí. Někdo vám radí, ať se na ni vykašlete, nabízí vám, že je tu pro vás, pokud si budete potřebovat popovídat, že máte na lepší, že ta holka totálně nechápe, jak úžasný jste. Jiní jsou vulgárnější.

comments

Hned v prvním komentáři vidíte, že slečna si očividně raději zrušila Facebook

„Sociální média jsou jako rakovina. Je to pomsta 21. století,“ píše jeden komentující na Redditu.

Ale upřímně… Tohle je v dnešní době jeden z nejhnusnějších způsobů, jakým se můžete vypořádat s rozchodem, ze kterého jste zničení. Vždyť existuje tolik jiných způsobů. Můžete třeba vzít starožitnou vázu z poličky vaší maminky a pořádně s ní třísknout o zem. Napáchá to rozhodně méně škody než taková fotka. Když budete svou expřítelkyni urážet na sociálních sítích, opravdu to neslepí vaše zlomené srdce. Jediný účinek bude takový, že budete vypadat ještě víc uboze než vaše ex, která vás podvedla.

Zdroj: DailyDot

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru