Royal Atlantis: staví se nejluxusnější hotelv Dubaji

Royal Atlantis: staví se nejluxusnější hotelv Dubaji

Není divu, že ty nejluxusnější stavby a hotely se koncentrují především v Arabských emirátech. Díky ropnému bohatství si to zkrátka mohou dovolit. V Dubaji je i ten nejhorší hotel luxusní. Aby jich nebylo málo, Dubaj čeká nový přírůstek. Luxusní hotel vyjde na 1,4 miliardy dolarů.

Jedním z nepřehlédnutelných hotelů je Atlantis The Palm, který se nachází na uměle vybudovaném ostrově Palm Jumeirah. Pokud jste měli to štěstí a v hotelu jste byli ubytovaní, asi si nedovedete představit nic luxusnějšího. A ještě hůře byste si dokázali představit něco, co by hotel předčilo. Jenže nový hotel by měl Atlantis strčit do kapsy – měl by být ještě luxusnější. Skupina vlastníků hotelů Kerzner Internacional chce postavit hotel ještě unikátnější.

Skupina se spojila s architektonickou firmou KPF. Nový hotel se má jmenovat Royal Atlantis. Nejedná se o pouhá slova a plány. Tak tomu bylo v roce 2014. Nyní se už hotel začíná profilovat i veřejnosti. Hotel nebude poskytovat jen krátkodobé ubytování. V jednom ze svých rozlehlých křídel buduje luxusní byty pro stálé rezidenty, kteří budou muset být velmi movití. Pořizovací cena jednoho bytu totiž bude stát téměř 50 milionů korun.

Snímek obrazovky 2019-10-03 v 17.13.14

V hotelu bude 17 restaurací různého typu, wellness, fitness centra, největší akvárium s medúzami na světě a nespočet bazénů. Hodnota celého komplexu bude dosahovat 1,4 milionu dolarů, v přepočtu 33 miliard korun. Pro první hosty bude Royal Atlantis otevřen koncem příštího roku.

Zdroj, foto: theroyalatlantisresidences.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru