Stačí mít dobrý foťák a umět komunikovat se svými fanoušky. Tato žena dostane za jednu fotku na Instagramu 80 tisíc korun

Osmadvacetiletá Rosanna Arkle se stala hvězdou Instagramu a na svém instagramovém profilu má už více než tři miliony sledovatelů. Blonďatá kráska si vydělá až 80 tisíc korun za jednu fotku.

Internetová celebrita vyrůstala na Novém Zélandu, ale před osmi lety se přestěhovala do australského Gold Coastu. I když nikdy neplánovala kariéru na Instagramu, nakonec se jí to podařilo, přičemž úspěch připisuje i tomu, že se zúčastnila televizní reality show o tom, jak Novozélanďané žijí a pracují v Austrálii.

„Koupila jsem si svůj první dům zde na Gold Coastu, což byl můj cíl. Sociální média mi dovolila, abych se přijela domů na Nový Zéland podívat, kdykoliv jen budu chtít,“ řekla Rosanna.

Podle ní je velice důležité investovat do kvalitního digitálního fotoaparátu s Wi-Fi, protože z něj může ihned posílat fotky do telefonu a z telefonu je uploadovat na Instagram. Prozradila, že abyste získali fanoušky, musíte s nimi komunikovat a klást jim otázky. Rosanna se dokázala přizpůsobit tomu, jak Instagram funguje. Fotografie přidává buď hned zrána anebo okolo šesté či sedmé hodiny večer, kdy na Instagram chodí nejvíce lidí.

Od ostatních modelek na Instagramu se Rosanna neliší. Prozradila, že stejně jako ostatní chodí na procházku se psem, do posilovny, vaří si večeře, sleduje Netflix a podobně.

Výše odměny závisí na počtu sledovatelů. Za jednu propagační fotku si může člověk vydělat 0,1 procento z celkového počtu sledovatelů, a tak se hranice této krásné ženy pohybuje okolo 80 tisíc korun.

My ‚Go To‘ after every work out #IsoPept by @ehplabs Cookies & Cream is my favourite flavour …

Příspěvek sdílený Rosanna Arkle (@rosannaarkle),

 

Guess what day it is woop woop!

Příspěvek sdílený Rosanna Arkle (@rosannaarkle),

 

If you can find a path with no obstacles, it probably won’t lead you anywhere …

Příspěvek sdílený Rosanna Arkle (@rosannaarkle),

 

‚ I hate my bun!‘ #PersonalJokes on set with @angelrileyphotography ✌ @forloveandlemons

Příspěvek sdílený Rosanna Arkle (@rosannaarkle),

Zdroj: Daily Mail

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru