Tisková zpráva: Roman Brestovanský generálním ředitelem společnosti DATASYS

V čele společnosti DATASYS, špičkového poskytovatele služeb a řešení v oblasti informačních technologií, stojí Roman Brestovanský. Generálním ředitelem byl jmenován 2. května. Dosavadní ředitelka společnosti Iva Herlesová nově zastává pozici výkonné ředitelky a bude zároveň prokuristkou společnosti.

Roman Brestovanský před příchodem do DATASYSu pracoval na vedoucích funkcích ve společnostech Siemens Nixdorf IT systems, INFORMIX Software či Logica CEE. Naposledy působil ve společnosti IBM, a to od roku 2003. Nejprve jako obchodní ředitel IBM Česká republika, později tři roky jako generální ředitel IBM Slovensko a naposledy byl zodpovědný za oblast státní správy v regionu střední a východní Evropy.

„Za osmnáct let své historie si DATASYS vybudoval významnou pozici na českém trhu a řadí se mezi přední IT společnosti. Mým úkolem je pomoci DATASYSu dále růst, a to nejen na českém trhu,“ uvedl Roman Brestovanský.

Roman Brestovanský je absolventem ekonomie na Univerzitě Mateja Bela v Banské Bystrici.

O společnosti DATASYS s.r.o.

DATASYS je špičkový český poskytovatel služeb a řešení v oblasti informačních technologií. Společnost vznikla v roce 1994 a svým současným obchodním obratem a šíří záběru patří mezi mezi přední IT společnosti v České republice. Jejími zákazníky jsou významné české společnosti z oblasti utilit, financí, telekomunikací, zdravotnictví či obchodu a služeb a instituce státní správy. Sídlo společnosti DATASYS je v Praze a pobočky v Hradci Králové a Plzni. Více na www.datasys.cz

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru