Tisková zpráva: Rollei eGimbal G4 pro profesionální záběry

Rollei eGimbal G4 pro profesionální záběry

Stabilizátor pro akční kamery GoPro Hero

Na náš trh oficiálně přichází automatický stabilizátor Rollei eGimbal G4 určený pro akční kamery GoPro Hero 3, 3+ a 4. Stabilizátor je nepostradatelným doplňkem pro všechny co jsou stále v pohybu a jejich videa postrádají stabilní neroztřepaný obraz.

Rollei eGimbal G4 je plně automatizovaný stabilizátor obrazu, který eliminuje nejen otřesy, ale také pohyb rukou a náklony do stran. To má za následek jediné, že finální obraz získá profesionální úroveň, která ohromí každého. Stabilizátor se skládá z rukojeti, stabilizačních motorů a ramene pro uchycení kamery. Celý systém je napájen z baterií umístěných v rukojeti stabilizátoru čímž se stává naprosto nezávislý a po uchycení kamery a zapnutí se sám kalibruje. Uživatelé ocení Rollei eGimbal G4 nejen jako stabilizátor, ale také jako nástroj se kterým objeví novou dimenzi netradičních a dokonalých záběru.

Že bude v záběru jen to, co uživatel opravdu chce, zaručují čtyři funkční módy, které je možné snadno přepínat za provozu. První mód sleduje přesný pohyb ruky s horizontálními i vertikálními náklony, druhy drží horizontální úhel záběru, ale nadále sleduje vertikální otáčení, třetí funkce uzamkne vertikální i horizontální úhel záběru a čtvrtá funkce je inverzní umožňující otočit kameru o 180°.

Veškeré tyto funkce jsou nutné k dokonalým a stabilním záběrům, které odlišují amatérské záběry od těch profesionálních.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru