Dnes vyšlo 15 článků

Rohlík Pointy budou k dispozici veřejnosti

Rohlík Pointy budou k dispozici veřejnosti

Rohlík.cz – největší e-shop s potravinami je znám tím, že si přes něj můžete objednat nákup a doručí ho přímo k vám domů. Nicméně Rohlík.cz přichystal ještě jednu, další novinku a sice Rohlík Point. Dosud byl Rohlík Point dostupný jen pro vybrané firmy a jejich zaměstnance, teď je Rohlík Point zprovozněn i pro veřejnost.

Rohlík Point byl k dispozici zaměstnancům velkých firem jako například v centrále Seznam.cz nebo ČSOB. Zaměstnanci si mohli objednat nákup a po práci si ho vyzvednout. Vyhnuli se tak nákupu po práci a samozřejmě také stání ve frontě. Nákup pro ně byl uchován buď v chladícím boxu nebo ve skladovacím boxu. Potraviny, které musí být v chladu, tak vydržely až než si je zákazník vyzvedne.

Probíhá to tak, že zákazník si vytvoří online objednávku a zvolí si místo, na kterém se v Rohlík Pointu zastaví pro nákup. Při objednávce dostane zákazník heslo k Rohlík Pointu, které při vyzvednutí zadá. Princip je podobný jako u Alza boxů nebo Mall boxů. Zaměstnancům firem byly Rohlík Pointy k dispozici už 10 měsíců, nyní se však otevírají veřejnosti.

Výhodou oproti klasickému rozvozu je to, že si může zákazník vyzvednutí naplánovat dle svých časových možností. Při Rohlík.cz rozvozu musí být zákazník v uvedený čas doma. Dříve bylo podmínkou uložení nákupu v Rohlík Pointu, aby hodnota nákupu převyšovala 300 Kč. Nyní je limit snížený na cenu nákupu od 100 Kč. Rohlík Pointy budou umístěny v Anděl Parku na Smíchově, Coral Office Centru v Nových Butovicích a v Meteoru v Karlíně. Dále také ve vybraných obchodních centrech.

Zdroj, foto: rohlik.cz

Štítky:

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru