Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Rohlik.cz posílil marketingový tým. Z Tesca přichází Olin Nová

Rohlik.cz posílil marketingový tým. Z Tesca přichází Olin Nová

Největší domácí online obchod s potravinami ohlásil změny ve vedení svého marketingového týmu. Nově ho bude od září vést Olin Novák, který do Rohliku.cz přichází z Tesca, kde měl na starosti marketing pro střední Evropu. Kromě marketingu bude také řídit oddělení nákupu.

„S větší velikostí a ambicemi by měli do firmy přicházet kvalitnější lidé, ti méně kvalitní pak musí udělat místo. Tým marketingu během září a října rozšíříme ještě o několik nových pozic. Naší konkurencí nejsou totiž menší online hráči, ale největší obchodní řetězce. Věřím, že těmito změnami naše ambice naplníme rychleji,“ prohlásil Tomáš Čupr, zakladatel společnosti Rohlik.cz. Ta se po necelých čtyřech letech dostala do zisku, letošní očekávané tržby překonají 2,5 miliardy korun a v příštím roce je cílem tuto částku zdvojnásobit.

Olin_Novak

OLIN NOVÁK

Ve společnosti Tesco měl na starosti marketing pro střední Evropu. V minulosti působil také na centrále společnosti Procter & Gamble v Ženevě. Od 1. září přechází Olin Novák do Rohliku.cz. Zde povede marketingové a komerční oddělení. „Rohlik.cz jsem si vybral pro jeho zákaznický přístup, který je mi velmi blízký. Velký dojem na mě udělala také kvalita sortimentu a způsob, jakým se na trhu prosazuje. Na těchto věcech bych chtěl stavět,“ prohlásil Olin Novák.

Podle Tomáše Čupra dorostl Rohlik.cz do velikosti, kdy je potřeba marketing řídit opravdu chytře. „S Olinem nás spojuje stejná vize o tom, jak by měl online obchod budoucnosti vypadat. Čekám od něj strategičtější práci se sortimentem, s cenami a s komunikací k zákazníkům,“ doplnil Tomáš Čupr.

Zdroj, text/foto: rohlik.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru