Dnes vyšlo 15 článků

Rodiče své děti pojmenovávají podle filtrů na Instagramu

Instituce BabyCenter každoročně zveřejňuje statistiky týkající se přidělování jmen novorozencům. Opět přichází s tradiční statistikou, která ukázala, že se rodiče zbláznili. Stále častěji pojmenovávají své děti podle filtrů na Instagramu.

Možná si říkáte, že jména novorozeňat není zajímavým tématem. Nicméně nejnovější statistika ukázala, že nastal prudký nárůst jmen v jedné speciální kategorii. Kultura vždy ovlivňovala jména dětí. Jistě si vzpomínáte na doby, kdy byla v kurzu jména jako Perla či Šeherezáda. V současné době je v zahraničí populární jméno Elsa z animovaného filmu Frozen. Rodiče dávají také jméno Katniss z trilogie Hunger Game. A dokonce se našla matka, která svou ratolest pojmenovala Hastag.

Instagram-baby-names-520x523

Rodiče dávají jména podle efektů na Instagramu

Novopečení rodiče nachází inspiraci na Instagramu. Aby bylo jasné, jména sice existovala již dávno před vznikem Instagramu. Ale s příchodem filtrů na Instagramu se zájem o tato jména zvýšil.

Instagram_Filters_2011

Instagram filtry

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru