Tisková zpráva: Rodiče letos čekali s dárky za vysvědčení na poslední chvíli

Ještě minulý týden se v prodejnách Euronics slovo vysvědčení příliš neozývalo. S blížícím se posledním dnem školního roku, který letos připadl na pátek 27. června, rodiče do prodejen s elektrem míří stále častěji.

„Za poslední týden se nám průměrná návštěvnost na prodejnách zvedla o 8 procent oproti předchozímu týdnu. Zvýšila se také poptávka po produktech pro děti, ať už malé nebo větší. Průměrná cena dárku za vysvědčení se pohybuje kolem 1500 korun. Díky širokému sortimentu dětské elektroniky, která loni v nabídce ještě nebyla, jsme zaznamenali výrazně větší zájem než v předchozím roce. Prodávají se herní konzole od 500 korun až po dětský televizor za 4500 korun nebo dětský tablet Samsung za 4000 korun,“ uvádí tiskový mluvčí Euronics Bohuslav Komín.

Už několik let jsou stálicí přenosné DVD přehrávače do auta. Jen za posledních několik dní se v síti Euronics zvedly prodeje o 20 procent. Zajímavostí letošního roku je pak domácí výrobník limonády Bublimo jako dárek za dobré známky. „Marketing Bublima je zaměřen na dětského zákazníka a děti jsou často tím, kdo rodiče ke koupi přesvědčí. V průběhu posledního školního týdne jsme také na prodejnách výrazně umístili celou řadu přístrojů Maxipes Fík, které byly hitem už o Vánocích,“ doplňuje marketingový ředitel Vít Šerý.

Kontakt:

PR EURONICS

Jana Holoubková

MC CONSULTANT s.r.o.

Vyšehradská 2

128 00 Praha 2

tel. 728 670 959

e-mail: jana@mc-consultant.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru