Dnes vyšlo 15 článků

Rock for People & Lenovo for You

Na začátku června proběhne v tradičním festival parku v Hradci Králové již 21. ročník multižánrového hudebního festivalu Rock for People. Skvělá atmosféra, spousta hudebních hvězd a tři dny nabité hudbou pod širým nebem. To jsou charakteristické rysy festivalu, jehož hlavním partnerem se stala společnost Lenovo.

Ta pro všechny fanoušky kapel Faith No More, Limp Bizkit, Bastille, Flux Pavilion a desítek dalších chystá stylovou odpočinkovou zónu s kvalitním zázemím, internetovou kavárnou a bohatým doprovodným programem. Lenovo se navíc zúčastní i druhé edice festivalu, která proběhne pod názvem Rock for People Europe na začátku července v Plzni.

Lenovo_lifestyle foto

„Naším cílem je, aby se návštěvníci bavili a užili si festival Rock for People naplno. Toto přání se promítá i do našeho festivalového sloganu „Lenovo for You“. V jeho duchu jsme také připravili chill out zónu Lenovo, ve které hudební fanoušci najdou například živý jukebox v podobě kapely, která ze svého seznamu skladeb zahraje příchozím písničku na přání. Část chill out zóny bude vytvořená v retro stylu s možností posezení, odpočinku a připojení na internet,“ říká Lucie Hajdová, marketingová manažerka společnosti Lenovo. Ve stanu společnosti Lenovo bude také ve večerních hodinách probíhat tzv. silent disco. Návštěvníci dostanou při příchodu sluchátka, ve kterých si budou moci poslechnout a tančit na hudbu jednoho ze dvou DJ.

Lenovo for You_logo

Kromě odpočinku, možnosti dobití mobilních telefonů a využití připojení k internetu čekají na hudební fanoušky v chill out zóně také nejnovější modely chytrých telefonů Lenovo. Příchozí si tak budou moci vyzkoušet výjimečný zážitek z hudby s technologií Dolby Atmos, kterou bude model A7000 vybaven jako první telefon u nás. Nabíječku nebudou potřebovat majitelé Lenovo P70. Ten totiž zvládne celý 3denní festival na jedno nabití. Pro fajnšmekry pak bude připravený luxusní Lenovo Vibe X2 s jedinečným vrstveným designem a stylový Lenovo S90 pro dokonalé selfie. Lenovo bude mít v blízkosti odpočinkové zóny také vlastní vyvýšenou plochu, odkud bude zajištěn dobrý výhled na hlavní pódium

Fanoušci se zároveň mohou těšit na fotosoutěže, do kterých se budou moci zapojit před konáním festivalu i v jeho průběhu. Lenovo navíc plánuje speciální akci pro své zákazníky. Každý, kdo si v období od 20. dubna do 3. července 2015 zakoupí jakýkoliv produkt Lenovo a zaregistruje se na  www.lenovo.cz/RFP15, kde uvede sériové číslo produktu, získá 15% slevu na vstupenku na celý třídenní festival v Hradci Králové nebo v Plzni.

Více informací o festivalu Rock for People je k dispozici na www.rockforpeople.cz.

Štítky: , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru