Robožena budoucnosti! “Prostitutka” i milující partnerka. Můžete ji mít! (jen čtenáři 18+)

Věřili byste, že prvním opravdu chytrým robotem, bude zřejmě “prostitutka”? Inu není se čemu divit, kde je poptávka, je i nabídka. Mohli jste zaregistrovat už i dokumenty o tzv. „sex dolls“. Nejsout to však obyčejné panny, ale de facto humanoidky s kostrou z PVC, ocelovými klouby, kůží ze silikonu nebo obdobných materiálů. V poslední době je vývojáři obdařili i umělou inteligencí.

Jak na vás působí nejnovější robotické modely Real Dolls?

Představujeme vám Harmony 2.0

Ale začněme od počátku…

Znáte průmyslové odvětví zvané „sex tech“? Tržní kapitalizace těchto společností se odhaduje až  na 30 miliard dolarů a v dalších letech se čeká jeho velký boom. Nebavíme se však o nafukovacích pannách za 2.000 Kč, ale o společnicích v hodnotě luxusních Mercedesů.

I přes výrobek roku Harmony 2.0 však nesmíme zapomínat, že prvenství ve vynalézání neortodoxních sexuálních metod patří Japocům. Už v minulém roce vymysleli pannu, která byla od živé ženy k nerozeznání – hlavně hmatově – jen nemluvila. Případně se podívejte na tento absurdní přístor na sexuální ukájení.

V následujících videích najdete možný rozsah pohybů a různé typy tzv. sex dolls. Videa jsou však určena čtenářům 18 +!

Robotka Harmony dokáže vést dialog!

S Harmony 2.0 však bude možné navázat i emoční pouto. Jak je to možné? Jednoduše s vámi velice ráda konverzuje a je nad míru učenlivá. Ale pěkně od začátku. Konverzační roboti jsou na světě již přibližně 50 let, ale neslavili obří úspěchy. Což se však nedá říct o silikonových sexuálních pannách, co panny určitě nejsou. Kupř. firma Abyss prodává cca 600 modelů ročně. Cena se pohybuje od 4400 do 50 tisíc dolarů.

real dollA nejen že můžete měnit vlasy a obličej “panenky”, ale na výběr máte i 14 různých vagín, takže záleží jen na vás, jakému tvaru dáváte přednost. Nicméně ženy nemusejí zoufat, i ty mají na výběr – ze čtyř mužských modelů. Nebo je libo hermafrodita? Pro tuto firmu to není žádný problém! Firma Abyss však na trhu není ve výrobě reálných společnic zdaleka jediná, nicméně s konverzující Harmony mohou Realbotix spustit sexuální revoluci.

Podívejte se na jednoho takového “reálného” muže pro ženy a jeho recenzi:

Pokud dostane firma písemné svolení dané osoby a ta se nechá zalít do formy, můžete si potom pořídit kopii své sousedky nebo milované celebrity. A na tu pak nasadit přes 40 typů bradavek, nebo i pircing či tetování. U všech modelů však počítejte s časovou náročností, která se pohybuje v rozmezí několika týdnů.

robotik

Matt McMullen, zakladatel společnosti Abyss v San Marcos v Kalifornii je tvůrcem Harmonie 2.0 tj. prototypu humanoidky s umělou inteligencí. Jedná se o produkt týmu Realbotix, který je pod firmou Abyss. Lidé samozřejmě jeho výtvor používají k sexu, ale ten tvoří až jeho druhotnou motivaci. Jak uvedl reportérovi z listu Guardian, dělat z Harmony pouhý sexuální objekt se mu niterně příčí. Jak Harmony vypadá a funguje v reálu se dozvíte v tomto videu:

“Harmonie je výsledkem práce týmu lidí s doktorátem z filozofie.” Matt Mc Mullen
Navíc je Harmonie robot, který se s časem učí. A na povaze bude mít velký díl i sám zákazník, který ji bude svými rozhovory formovat charakter. Může mít tedy různé vlastnosti od nevinnosti, laskavosti až po drzost. Dokáže být milující nebo naštvaná. Naprogramováno má celkem 18 možných osobností či povahových rysů a zapamatuje si i vaše oblíbené jídlo. Pokud by s ní někdo pár dní nepromluvil, propadne se do deprese. A jak reaguje tvůrce na nařčení Harmonie z toho, že se jedná o prostitutku?
„Nejedná se o osobu, ale stroj. Zrovna tak se můžu optat, zda není eticky pochybné přinutit toastovač, aby mi udělal toast.“ Mc Mullen

robot

Typický zákazník: sběratel, cyber milovník, vědec, psychiatr, záchranář, lékař, invalida atd. A můžeme počítat, že zájemců přibyde, neboť dle studie Universität Duisburg-Essen si až 40 procent dotázaných mužů dokáže představit, že by si v příštích 5 letech takového sexy robota pořídilo.

Někteří zákazníci volí tuto variantu pak primárně proto, že je jim figurína věrná, nikdy se jim nevysměje ani je nepodvede. Co si o této robotické společnosti myslíte vy? Napiště nám do komentářů, v jakém případě by to byla vaše volba?

Zdroje foto + informace: Youtube, Realbotix, Guardian, Daily Mail, SonyPark360, BBC, Express,

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru