Robotický vysavač nedopatřením začal doslova luxovat vyděšenou Jihokorejku!

Robotický vysavač nedopatřením začal doslova luxovat vyděšenou Jihokorejku!

Nepříjemný zážitek se stal dvaapadesátileté Jihokorejce, která spala na zemi. Během jejího spánku totiž robotický vysavač zahájil běžnou denní rutinu a začal vysávat prach a nečistoty z podlahy. Nešťastnou náhodou však spolu s tím vzal i prameny vlasů spící ženy. Ta se ihned probudila a zavolala hasiče.

Jihokorejská média ihned začala přicházet s teoriemi o útoku umělé inteligence, které se nám, racionálním středoevropanům, mohou zdát až komické. V asijské zemi je velmi populární spaní na zemi a pokud máte automatického uklízeče nemůžete se divit, že jste v jeho rajónu také klasifikováni jako smítko na podlaze.

Jak kuriózní případ skončil?

Žena událost přežila bez větší úhony. Podle informací přišla o 10 pramenů vlasů. Ojedinělý případ se však stal tak populární v demokratické části korejského poloostrova, že se lidé zajímali i o značku vysavače. Tu nakonec média nezveřejnili. Pokud by se však korejská veřejnost dozvěděla, kdo robotický vysavač vyrábí, není možné vyloučit, že by si společnost zadělala na výrazné snížení prodeje.

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru