Roboti ukradli práci striptérkám: První robo-pole dance v Las Vegas

Jak může vypadat futuristická budoucnost v nočních klubech? A jak by to vypadalo, kdyby roboti začali krást práci i striptérkám? Podívejte se s námi na představení strip baru Sapphire, které v rámci CAE Las Vegas takovou scenérii a show přináší v termínu 9. – 13. ledna 2018.

Tato vystoupení pořádá klub během veletrhu Consumer Electronics Show 2018, který se v současné době koná v Las Vegas.  Robotické tanečnice byly dle zdrojů dovezeny z Velké Británie, konkrétně z Londýna. Jména robo-děvčat zní vskutku poeticky: R2DoubleD a TripleCPU.

robottkaConsumer Electronics Show (CES) je největší světový veletrh spotřební elektroniky, který se od roku 1967 každoročně pořádá v Las Vegas. Jedná se o místo, kde se zpravidla objevují novinky, které se budou daný rok prodávat na světovém trhu.

Sapphire Las Vegas je obvykle standardní strip club s lidskými (respektive ženskými) tanečníky. Ale během CES 2018, který se koná tento týden, ovládly jeho stage stripper robots.

upoutávkaCo se týče strip robotů, mají nevzhledně vypadající uzavřené televizní kamery místo hlavy a oproti novinkám v této oblastí působí poněkud zastarale. Srovnejte s pokročilými ženami vášně Real Doll v článku o sexy robo-ženách (milenkách i “milujících” partnerkách) zde.

real dollNicméně musíme uznat, že pohyby jsou již poměrně reálné. Než o to vzbudit v mužích vzrušení, má však celá akce, kombinace scénického osvětlení, tvrdé plastové anatomie a odhalené kabeláže spíše navodit atmosféru “dystopické budoucnosti”. Těšíte se?

Zdroje foto + info: Business Insider, CNEWS.fr, facebook Sapphire Las Vegas, Twitter – Taylor Lorenz,Wikipedia.cz

Komentáře

Nahoru