Dnes vyšlo 15 článků

RiteTag: Český startup vám poradí, jaké hashtagy je nejlepší použít

RiteTag: Český startup vám poradí, jaké hashtagy je nejlepší použít

Přemýšlíte často o tom, jakými hashtagy opatřit svůj příspěvek na sociálních sítích? Nejvíc hashtagů uvidíte na Instagramu. Je to až neuvěřitelné, kolika slovy se dá popsat jedna fotka. A ono taky často platí, že víc tagů = víc lajků. Tak se nedivte, že si s tím někdo dává práci.

Na ostatních sociálních sítích je ale pojetí hashtagů trochu odlišné. Dovedete si představit, že byste jich ke svému příspěvku na Twitteru nebo na Facebooku přidali deset? Jasně že ne. Do tweetu by se pravděpodobně ani nevešly.

A jak se tedy rozhodnout, jaký hashtag bude k vašemu příspěvku nejlepší? Je to jednoduché. Existuje na to nástroj, který vám poradí, které hashtagy mají největší úspěch.

Dobrý hashtag je základ, pokud chcete, aby si vašeho příspěvku někdo všiml

Českému startupu RiteTag se daří natolik, že o něm psal dokonce Forbes. A není se čemu divit, protože hashtagy, kterými se zabývá, vládnou světu sociálních sítí.

RiteTag lze spojit s Facebookemm, Twitterem, Instagramem, Flickrem, Googlem+ a dalšími. Hlavně si ho ale stačí jednoduše nainstalovat jako rozšíření do prohlížeče (Chrome, Firefox nebo Safari) a máte vystaráno. Jakmile budete příspěvky na sociálních sítích opatřovat hashtagy, RiteTag vám poradí. Ukáže vám, které jsou populární a mohly by zvýšit dosah vašeho příspěvku. Navíc obsahuje přes deset tisíc hashtagů, které má zanalyzované.

ritetag-optimized

Momentálně má startup přes třicet tisíc pravidelných uživatelů a stále rychle přibývají. Vyzkoušet ho můžete i vy. Základní balíček je zdarma a placený pořídíte za 10 dolarů měsíčně.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru