Tisková zpráva: Rimini Street rozšiřuje podporu o produkty SAP BusinessObjects

Rimini Street rozšiřuje podporu o produkty SAP BusinessObjects

Držitelé licencí BusinessObjects získají celoroční možnost podpory a výběru prodejce

Konference SAP SAPPHIRE NOW 2013 — Společnost Rimini Street, Inc., přední poskytovatel služeb v oblasti údržby a podpory podnikového softwaru, včetně softwaru firem SAP AG (burzovní index NYSE:SAP) a produktů společnosti Oracle Corporation (burzovní index NASDAQ: ORCL) Siebel, PeopleSoft, JD Edwards, E-Business Suite, Oracle Database a Hyperion, dnes oznámila, že rozšiřuje svou nabídku služeb v oblasti podpory a údržby o produkty BusinessObjects společnosti SAP. Na základě velké poptávky držitelů licencí je podpora Rimini Street pro produkty řady BusinessObjects k dispozici okamžitě. Zahrnuje stejné moderní vysoce ceněné služby, jako například garantovanou odezvu do 30 minut od individuálně přiděleného konzultanta a podporu výkonu, díky níž se společnost stala předním poskytovatelem podpory pro software třetích stran v průmyslu pro produkty SAP a Oracle. Podpora Rimini Street pro produkty BusinessObjects je k dispozici okamžitě a již nyní ji využívá celá řada klientů, včetně několika organizací z žebříčků Fortune 1000 a Global 500.

Služby společnosti Rimini Street v oblasti podpory produktů BusinessObjects

Držitelé licencí na produkty BusinessObjects, kteří převedli roční podporu ke společnosti Rimini Street, mohou uspořit až 90 procent celkových nákladů, včetně 50procentních úspor za roční poplatky za podporu, které mají klienti společnosti Rimini Street využívající podnikový software k dispozici už dnes. Podpora společnosti Rimini Street pro produkty BusinessObjects nabízí služby pro celou produktovou řadu, jako například:

•BusinessObjects Enterprise

•Provozní výkaznictví – Crystal Reports

•Dashboard Design (dříve Xcelsius), Enterprise Performance Management (EPM)

•Řešení jednotlivých zadání – Ad hoc query and analysis – Interactive Analysis (dříve Web Intelligence)

•Zpracování velkých objemů dat – Explorer, Planning & Consolidation (dříve OutlookSoft)

•Integrace – Web Services Query Tool, BI Web Services

•Integrace databází – Universe Designer, Information Design Tool (IDT), Enterprise Information Management (EIM)

Rimini Street je poskytovatel podpory pro software třetích stran uznávaný předními analytickými firmami a zástupci médií jako například The Stevie® Awards, Red Herring a InformationWeek. Společnost dodává služby, díky nimž si ji zvolily stovky organizací z celého světa, jako například:

•50procentní úsporu poplatků ročně v porovnání s prodejci softwaru

•Podporu po dobu minimálně 10 let pro stávající verze bez požadovaných aktualizací

•Každému klientovi je přidělen odborný konzultant podpory

•Nepřetržitou nonstop podporu s garantovanou odezvou do maximálně 30 minut od zkušeného odborníka

•Každému klientovi je přidělen správce účtu

•Flexibilní možnosti smlouvy

Kromě značné úspory (až 90 procent celkových nákladů na podporu) a moderního programu, mohou držitelé licencí, kteří využívají služby Rimini Street pro kombinovanou podporu podnikových aplikací SAP BusinessObjects a Oracle nebo aplikací SAP, rovněž těžit z integrované nabídky služeb s větší interoperabilitou a podporou konfigurace mezi produkty BusinessObjects a dalšími aplikacemi, vše od jednoho poskytovatele.

Nejkomplexnější globální podpora pro držitele licencí SAP

Od spuštění podpory produktů SAP v roce 2009, nabídla společnost Rimini Street nejkomplexnější nabídku podpory třetích stran produktů SAP na trhu. Kromě podpory produktů BusinessObjects, nabízí aplikaci Rimini Street Tax Engine for SAP Payroll (RSITE). Produkt RSITE doplňuje nabídku Rimini Street v oblasti daňových, právních a regulačních služeb, kde poskytuje nezbytné aktualizace organizacím, které musí dodržovat předpisy v právní a finanční sféře v globálním měřítku. Do dnešního dne poskytla společnost Rimini Street více než 50 000 aktualizací z daňové a regulační sféry klientům z celého světa.

Rimini Street nabízí rovněž klientům SAP možnost zvolit základní balíček služeb Basis Services for SAP i podporu pro produkty Oracle Database. Díky této nabídce integrovaných služeb mohou držitelé licencí využívat Rimini Street jako jediného poskytovatele podpory aplikací SAP, technologické podpory Oracle stejně jako aplikace Basis administration.

Oceněná podpora společnosti Rimini Street zahrnuje odborníky na SAP a okamžitou odezvu

Součástí moderního programu podpory Rimini Street jsou okamžité reakce a prvotřídní odborníci na SAP. Vzhledem k rostoucí poptávce na trhu pokračuje společnost v rozšiřování týmu odborníků na podporu SAP a přijímá experty v USA, Evropě, Latinské Americe a Asii.

Každý odborník na podporu společnosti Rimini Street má v průměru více než 10 let zkušeností v oblasti podpory, vývoje, zavádění a správy SAP aplikací, jako například SAP R/3 4.x, ECC 5.0, ECC 6.0, BW 3.5 a dřívějších verzí využívaných většinou držitelů SAP licencí po celém světě. Každému klientovi je přidělen konzultant podpory, je tak zajištěna nepřetržitá nonstop podpora SLA 365 dní v roce, 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, zaručena odezva do 30 minut s průměrnou reakcí do 3,5 minuty kdekoli na světě, podpora zákaznických úprav bez dalšího poplatku a podpora stávajících verzí po dobu 10 let bez požadovaných aktualizací.

“V Rimini Street jsme rádi, že můžeme rozšířit svou osvědčenou nabídku služeb, abychom uspokojili poptávku držitelů licencí BusinessObjects z celého světa,” řekl Seth Ravin, generální ředitel společnosti Rimini Street. “Již více než 600 organizací, které porovnaly naši cenu s cenami prodejce softwaru, včetně mnoha držitelů licencí na BusinessObjects, se rozhodlo přejít od společností SAP a Oracle k podpoře firmy Rimini Street. Pro klienty společnosti bude přínosem značná úspora nákladů a flexibilnější služby. Sledujeme značnou poptávku po podpoře Rimini Street pro produkty BusinessObjects ve světě a těšíme se, že pomůžeme dalším klientům.”

O společnosti Rimini Street, Inc.

Rimini Street je předním poskytovatelem služeb v oblasti údržby a podpory softwaru třetích firem. Společnost poskytuje služby na podporu podnikání s inovativním a oceněným programem, který umožňuje držitelům licencí od Oracle a SAP ušetřit až 90 procent celkových nákladů za podporu za více než deset let, včetně úspory 50 procent ročních poplatků za podporu. Klienti mohou zůstat u své aktuální verze softwaru bez zbytečné aktualizace nebo nějaké změny po dobu nejméně deseti let. Stovky globálních firem, společností z Fortune 500, středně velkých a veřejných organizací prakticky ze všech odvětví, si vybraly Rimini Street jako důvěryhodného, nezávislého poskytovatele podpory. Více informací o společnosti naleznete na internetové adrese https://www.riministreet.com nebo volejte na telefonní číslo 888-870-9692 (v rámci USA) nebo +1 702-839-9671 (z ostatních zemí).

Rimini Street a logo Rimini Street jsou obchodní značky společnosti Rimini Street, Inc. Všechny další firemní značky a názvy výrobků mohou být vlastnictvím příslušných společností. Copyright (C) 2013. Všechna práva vyhrazena.

Kontakty

Rimini Street, Inc.

Alma Park

Tel: 323-229-7282

Email : apark@riministreet.com

Zdroj: Rimini Street, Inc.

Tuto tiskovou zprávu si můžete prohlédnout online na adrese:

https://www.businesswire.com/news/home/20130514005753/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru