Rich Kids je sociální síť výhradně pro bohaté

Sociální sítě jsou o vzájemném sdílení svých životů. Facebook, Instagram, Twitter i Snapchat jsou a budou zdarma, takže je může používat úplně každý se smarpthonem a připojením k internetu. Jenže jsou i platformy, které na to jdou jinak.

Sociální síť Rich Kids je tak trochu exkluzivní. Není zadarmo, čímž jasně vymezuje, že je prostě jen pro bohaté. Za přístup k Rich Kids zaplatíte 1 000 euro měsíčně! Za tuto částku se ovšem dostanete mezi komunitu bohatých, s nimiž si budete mít co říci.

rich-kids2

Sociální síť pro mladé a bohaté

Účet na Instagramu může mít každý

Rich Kids se zaměřuje právě na exkluzivitu. Tvrdí, že účet na Instagramu může mít každý, ale ne každý si může dovolit patřit mezi nejbohatší mladé na světě. Podle nich se miliony sledujících na Instagramu rozhodně nevyrovnají spojením, která navážete přes síť Rich Kids. Třetina peněz od uživatelů je přitom darována dětem žijícím v chudobě, takže zároveň ještě děláte dobrý skutek. Podmínky zní jasně: Pokud je pro vás 1 000 euro měsíčně moc, nemáte tady co dělat.

rich-kids

Být bohatý je nuda, když tě nikdo nevidí

Do sítě bohatých se dostanete i bez placení, přes facebookový účet se tam může zaregistrovat každý. Jenže budete mít pouze možnost dívat se na to, co bohatí sdílí. Nedostanete šanci sami něco přidávat nebo komentovat.

Aplikace je k dispozici pro iOS. Nejdřív jsme uvažovali nad tím, že je to samozřejmé, protože nejbohatší mladí světa jistě vlastní iPhone 7 Rose Gold či Jet Black, ale na verzi pro Android se prý pracuje.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru