RhinoWolf: Superstan 3 v 1!

Představujeme nový startupový projekt s názvem RhinoWolf! Už si nebudete muset kupovat karimatku, stan a spacák zvlášť. V balení RhinoWolf totiž najdete vše, co potřebujete. Vyrazit do přírody nikdy nebylo jednodušší!

erzhovequo6filtgy9vt

Campingový komplet RhinoWolf obsahuje vše, co potřebujete pro přespání v přírodě. Už nebudete muset nosit spacák, stan a karimatku zvlášť. Vše budete mít k dispozici v jednom balení, které váží pouhých 2,5 kg.

ubiuygnpyftduca9s60o

Pro jednoho, pro dva i pro skupiny

Superstan RhinoWolf poskytuje milovníkům kempování spoustu možností. Je jen na vás, zda budete chtít kempovat sami, ve dvou nebo ve skupině. Stany RhinoWolf je totiž možné libovolně spojovat dohromady. Můžete si tedy vytvořit ložnici třeba pro 10 nebo 15 lidí najednou.

r1j6frhu5iokqfjxzkdf

Klasický vs letní stan

RhinoWolf je k dispozici ve dvou základních variantách. Klasické a letní. V letní variantě je místo nylonu použit polyester a spací pytel je vyroben z eulínových vláken. Jedná se o lehčí alternativu do teplejšího počasí. Oproti tomu klasická varianta je vyrobena z maximálně odolných materiálů. Tento stan můžete použít v jakékoliv části planety za jakéhokoliv počasí.

Nafukovací karimatka

Karimatka je lehká, pohodlná a nafouknete ji pouhými 10 až 15 nádechy. Je ergonomicky tvarovaná a je dostatečně pevná.

v32jhuvgmd5nhbdfitue

Spacák RhinoWolf

Spacák je spíše deka se zapínáním a je k dispozici ve 3 variantách, a to od 10 stupňů až do -10 stupňů Celsia.

gjolid7eprmprwkfxswt

Rychlé a snadné postavení

Stan RhinoWolf byl navržen tak, aby byl postaven maximálně rychle. Stačí ho rozbalit, vložit do středu stanu tyčku, která vytvoří strop a podpěru, napnout zbývající části a stan je postavený.

zdroj/foto: indiegogo.com

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru