RFID in Europe-RFID Future ve dnech 29. – 31. března v Praze!

RFID in Europe-RFID Future ve dnech 29. – 31. března v Praze!

Ve dnech 29. až 31. března 2011 se Praha stane hostitelem významné mezinárodní konference věnované možnostem využití technologií RFID a Internetu věcí s názvem RFID in Europe-RFID Future. Tuto evropskou událost roku v oblasti radiofrekvenční technologie podporuje Evropská komise skrze svůj projekt RACE. Za Českou republiku ji organizačně zajišťuje Internet věcí a Sdělovací technika. Významnou součástí programu třídenní mezinárodní konference bude i tradiční česká konference RFID Future, jejíž letošní ročník tak získá mezinárodní rozměr.

Konference a výstava se koná v hotelu Crowne Plaza (Koulova 15, Praha – Dejvice).

Na celé výstavě a konferenci se návštěvník může setkat s novinkami z oblasti RFID a s ukázkami jejich praktického využití. Na své si přijdou i workshopy, které budou doprovázet ukázky z praxe a mnoho dalšího. Prostor si našly i vládní projekty.

Program:

  • 29. březen: odpoledne otevření výstavy a zahájení konference
  • 30. březen: celý den konference s výstavou

Konference je určena všem, kteří nabízejí nebo chtějí implementovat hardwarová a softwarová řešení AutoID/RFID a RTLS pro rozmanité oblasti aplikací.

Zdroj: RFID, email

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru