Dnes vyšlo 15 článků

Revoluční sprcha na Kickstarteru vybrala za jeden den přes 24 milionů Kč

Na crowfundingovém portálu Kickstarter se objevil revoluční projekt ze San Francisca, který mezi IT veřejností způsobil rozruch. Moderní sprcha Nebia, na které pracoval pět let šestičlenný tým, úspěšně prošla i vyhlášeným Y-Combinatorem v Kalifornii.

V čem je Nebia unikátní?

Ojedinělá konstrukce sprchy Nebia rozděluje vodu na miliony malých kapek, čímž vytváří až desetkrát větší sprchovací plochu. Přestože se zvětší plocha, sníží se spotřeba vody o 70 %. Právě v Kalifornii unikátní sprcha může vyřešit celoroční problém s nedostatkem vody. Do projektu investoval také CEO Applu Tim Cook.

d2e2f9ff1922dac3a6b24c01a930aa40_original

Revoluční sprcha Nebia

Cílem projektu bylo vybrat 100 000 dolarů. Sprcha Nebia byla natolik úspěšná, že během jednoho dne vybrala na Kickstarteru přes milion dolarů, tedy cca 24 milionů korun. Do konce kampaně zbývá ještě 28 dní. Necháme se překvapit, jaké bude konečné číslo. Každopádně víme, že to bude jeden z nejúspěšnějších projektů posledních měsíců.

Zájem o sprchu je velký. Nyní je možné si předobjednat výrobek za 399 dolarů.

26b66e06738011bed27523da54e1dd04_original

Moderní sprcha šetří až 70 % vody

Zdroj / Foto: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru