Dnes vyšlo 15 článků

Revoluce v e-shopech

Revoluce v e-shopech

Inspirum Technologies získali 3 milionu korun. Investuje se do inspishopu. Je to novinka a nejspíše i revoluce v internetových e-shopech.

Investici dostali od soukromého investora. Peníze prý použijí na renovaci a zdokonalení svého e-shopu. Není to jen tak ledajaký e-shop. Zatímco 98 % českých e-shopů jen nabízí fotografie výrobků, které si můžete zakoupit, inspishop nabízí možnost výrobek si přímo navrhnout.

19357892_10207001078665588_1165887112_n

Můžete si podle svých představ navrhnout výrobek. Rozvíjí to zákazníkovu kreativitu a větší zamyšlení nad produktem. Zákazník tak bude přesně vědět, k čemu produkt použít. Cílem této platformy je udělat průlom univerzálními e-shopy. Chtějí zpohodlnit nejen nakupování, ale i výběr produktu.

V dnešních dnech platformu od společnosti Inspirum Technologies používá pražská pizzerie. Na jejích webových stránkách si na pizzu přidáte ingredience dle vlastní chuti. Inspishop je výhodný pro obě strany, jak pro zákazníka, tak pro poskytovatele. Celkově se usnadní obchodní komunikace.

Zboží na míru už nemusí být výsadou jen pro milionáře, ale inspishop nám tuto možnost přinese i do našich domovů. Budeme tak moci pohodlně nakupovat věci, které opravdu chceme a plnohodnotně splňují všechny naše požadavky.

Zdroj, text/foto: tyinternety, Instagram 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru