RESTU.cz: Jděte do restaurace na jisto

V posledních letech se vyrojilo mnoho startupů zabývajících se jídlem. Není se čemu divit, většina z nás jí, aby žila, někteří dokonce žijí jen proto, aby jedli. A kde se tedy dobře najíst? To vám prozradí na RESTU.cz. A ještě vám zarezervují stůl, takže si určitě sednete.

Vy si vyberete, oni za vás zařídí rezervaci

Je jedno, kde bydlíte. Na Restu.cz najdete 20 777 restaurací z celé České republiky. Kliknete na Prahu a zobrazí se vám jen restaurace Praha, ve vyhledávači v horní části stránky lze vyhledat jakékoliv město v ČR.

Zároveň je možné vyhledávat podle různých kritérií. Proč chodit pořád do stejné restaurace? Zkuste něco nového. RESTU má pro vás připravené tipy, kam na sushi, na dobrý burger, hot dog, kávu nebo do bezlepkové restaurace. Výsledky si lze navíc filtrovat. Pokud máte rádi indickou kuchyni, zobrazíte si indické restaurace Praha, podobně je na výběr česká kuchyně, americká, asijská, středomořská a mnohé další. Zvolíte si, zda potřebujete dětský koutek, salonek, možnost platby kartou, nekuřácké prostory a vyberete i cenovou hladinu.

Jste odměňováni za to, že jíte

Takže si to shrneme. Na RESTU.cz si najdete restauraci, která vyhovuje vašim požadavkům, zarezervujete si stůl pro určitý počet osob a na určitý čas a dál se nemusíte o nic starat. Do deseti minut vám e-mailem přijde potvrzení rezervace a to je celé. Navíc za to všechno budete odměněni.

Screenshot 2015-10-14 10.01.43

RESTU vás odměňuje za návštěvu každé restaurace, za registraci, vyplnění svého profilu, hodnocení restaurace či pozvání přítele. Za to všechno dostáváte kredity, které následně vyměníte za poukázku v hodnotě 300 Kč do jakékoliv z více než 500 restaurací po celé ČR. Za to, že používáte RESTU, se tedy jednou za čas zdarma najíte.

RESTU je dostupné na webu, jako aplikace pro iOS a Android. Můžete si ho vzít všude s sebou a rezervovat restaurace odkudkoliv.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru