Dnes vyšlo 15 článků

Restaurace v Singapuru: “co si uvaříš, to si taky sníš”

Restaurace v Singapuru: “co si uvaříš, to si taky sníš”

V Singapuru si můžete posedět v restauraci a všude kolem vás se budou pohybovat mořští živočichové. To není nic neobvyklého, ale živočicha si můžete sami vybrat, ulovit a sami připravit k večeři.

V Singapuru byla otevřena nová restaurace. A čím je zvláštní? Na jídelním lístku totiž nenajdete žádné pokrmy. Jídelní lístek v ní neexistuje. Kuchyň v podniku také nenajdete. Celá návštěva probíhá tak, že se posadíte ke stolu, který je speciálně vybaven fritézou, kleštěmi a kořením. Právě u takového stolu si připravíte večeři dle vlastní libosti. Přidaná hodnota takového stolování je v tom, že opravdu vidíte, co se vám podává a zároveň máte aktivní zážitek třeba s partnerem. Kolem těchto stolů jsou bazénky, v kterých žijí možští živočichové. Právě z těchto bazénků, které kolem sebe návštěvník má, si loví svoji večeři, kterou si připraví. Jediné o co se provozovatelé starají jsou zdraví a čerství, mořští živočichové a také stav technického vybavení k jejich přípravě.

Snímek obrazovky 2018-08-21 v 16.12.47

Pro někoho to může být velmi nevšední zážitek, někdo by do takového podniku nikdy nezavítal. Je-li to na vás moc, můžete požádat obsluhu, aby vám pokrm připravila. Vy si jen vyberete možského živočicha, který se vám zalíbí.

Snímek obrazovky 2018-08-21 v 16.12.37

Restaurace je světovým hitem a jmenuje se New Thai Tanic. První hosty restaurace přivítale letos v květnu a od té doby se těší především pozitivním recenzím. Restaurace nabízí až 25 druhů mořských živočichů, které si můžete připravit. Právě speciální bazénky jsou pro restauraci charakteristické a plní také funkci jedinečného designu.

Zdroj, text/foto: singaporebeauty.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru