Restaurace jako z říše divů bychom našli v Tokiu

Originalita restaurací je důležitá, a jak jí dosáhnout? Napodobte třeba nějaký oblíbený a zároveň celosvětově známý film. Například Alenku v říši divů od Lewise Carolla. A jak taková restaurace vypadá?  

Jak vypadá restaurace jako z říše divů? Pokud ji i vy hledáte, budete se muset porozhlédnout v Tokiu, kde bychom jednu takovou právě našli. Vznikla na motivy slavné a nám všem dobře známé knížky od anglického Lewise Carolla, podle Alenky v říši divů z roku 1951.

Karty jsou rozdány

 A co v této pěkné a 228m2 velké restauraci nalezneme? Asi vás napadne všemožné věci použité ve zmiňovaném příběhu. Vaši pozornost v tokijské restauraci určitě přilákají karty na stolech, stěnách a dokonce i místo lustru. Nalezli bychom zde také různé drobnosti, které zkrášlují interiér –  obří čajové šálky nebo kouzelný les a hromady srdíček.

Burgundské dušené hovězí líčko v omáčce…

Dalším, co je beze sporu nutné zmínit je asi účel restaurace jako takové, což je stoprocentně jídlo. Proto se v této restauraci nesetkáte s něčím klasickým, ale rovnou filmovým. Takže pokud byste si chtěli udělat menší výlet s rodinou, rozhodně ochutnejte burgundské dušené hovězí líčko v omáčce z červeného vína Srdcové královny.

alice-in-wonderland-restaurant7 alice-in-wonderland-restaurant2 alice-in-wonderland-restaurant6 alice-in-wonderland-restaurant4 alice-in-wonderland-restaurant5 alice-in-wonderland-restaurant3 alice-in-wonderland-restaurant1 alice-in-wonderland-restaurant8 (1)

zdroj: www.fubiz.net

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru