Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Resperanto mění služby pohostinského podnikání k lepšímu

Už letos v lednu se na trhu objevila nová služba Resperanto určená restauracím, hotelům, kavárnám, barům a jejich zákazníkům. Objednávkový systém umožňuje hostům objednávat si přímo z telefonu a pohostinským zařízením přijmout objednávku a komunikovat s hostem efektivněji než kdykoli předtím.

Všichni to už někdy zažili. Když člověk nejvíc spěchá, obsluha se zrovna musí věnovat někomu jinému. Resperanto tento fenomén řeší jednoduše – s objednáním jídla a pití nebo s přivoláním číšníka kvůli zaplacení nemusíte čekat na to, až si vás obsluha všimne. Vše vyřešíte během chvilky přes aplikaci ve svém mobilním telefonu (a obsluha v tabletu).

Resperanto ale není aplikace. Je to nový životní styl, který následuje trend posledních několika let, kdy se mnoho služeb digitalizuje a přesouvá do mobilních telefonů. Dnes už nemusíte čekat ve frontě na letišti, check-in provedete online třeba z taxi. Lístky do kina ukazujete v aplikaci, na pokladnu divadla už nemusíte vůbec zavítat. A proč jste si do této chvíle nemohli přes telefon objednat?

Resperanto šetří čas, a to jak hostům, tak restauracím. Obsluha nemusí zdlouhavě obcházet restauraci a zjišťovat, kdo už je připraven si objednat a kdo ještě vybírá, kdo chce platit a kdo je tak zabraný do hovoru, že není vhodné jej vyrušovat. Host na druhou stranu nemusí čekat na obsluhu, která se v daný moment věnuje někomu jinému.

Pohostinské podniky i hosté se mohou jednoduše zaregistrovat na webových stránkách www.resperanto.com a začít používat Resperanto ještě dnes.

A navíc – část z tržeb věnuje Resperanto nadaci, která se věnuje podpoře sluchově postižených, jenž jsou jednou z mnoha skupin, kterým tato unikátní služba může významně usnadnit život ve většinové společnosti. 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru