Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Řešení od firmy Telepo pohání novou cloudovou službu firmy Tele2 pro firmy

Řešení od firmy Telepo pohání novou cloudovou službu firmy Tele2 pro firmy

Firma Telepo oznámila, že její řešení pohání novou cloudovou komunikační službu firmy Tele2, která je určená všem podnikatelským a firemním segmentům ve Švédsku.

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20130408/607365 )

Řešení firmy Telepo umožní společnosti Tele2 nabídnout svým zákazníkům řadu moderních služeb. Toto řešení nabízí špičkový výkon a vysokou spolehlivost aplikací na všech mobilních zařízeních, včetně moderních smartphonů a osobních počítačů typu PC i Mac.

Anders Langsved, obchodní ředitel divize služeb firmám ve společnosti Tele2 Švédsko, řekl: „Jsme rádi, že jsme prvním velkým provozovatelem komunikačních služeb ve Švédsku, který nabízí cenami ověnčené cloudové komunikační řešení firmy Telepo svým zákazníkům. Toto řešení je skvělým doplňkem k našim produktům a službám, protože se jej zákazníci snadno a rychle naučí používat a nabídne jim mnoho skvělých služeb pro podnikatele a firmy, integrované v jednom balíku. Skutečnost, že se jedná o cloudový systém znamená, že naši zákazníci nemusí kupovat žádný drahý hardware, jako je například nová pobočková telefonní ústředna.“

Patrik Sörqvist, generální ředitel firmy Telepo, řekl: „Naše spolupráce s firmou Tele2 nám umožní ještě více posílit naší pozici na severském trhu. V podnikatelském sektoru spolupracujeme s řadou různých partnerů, kterým pomáháme zvyšovat průměrné tržby na zákazníka a zákaznickou věrnost. Díky tomu rychle roste počet firem, které využívají řešení od firmy Telepo.“

Přístup firmy Telepo k softwarovým řešením vyniká zejména v oblastech, které jsou důležité pro cloudové technologie, jako je například správa více uživatelských účtů, extrémní jednoduchost používání a přenositelnost. Tato řešení umožňují uživatelům z řad podnikatelů a firem komunikovat a získat přístup k řadě skvělých funkcí odkudkoli a z jakéhokoli zařízení. Firma Telepo do své platformy zabudovala samoobslužné portály pro správce služeb, správce firemních sítí i koncové uživatele, kteří tak mohou snadno využívat a spravovat celý systém, a to na všech úrovních.

O společnosti Telepo

Telepo je inovativní dodavatel softwarových řešení, která umožňují poskytovatelům komunikačních služeb nabídnout firmám pokročilé a moderní způsoby komunikace, jako službu pod vlastní značkou. Toto řešení pomáhá poskytovatelům služeb zvýšit tržby, věrnost zákazníků a přidanou hodnotu na zákazníka a současně umožňuje firmám změnit způsob jakým komunikují. Firma Telepo AB je soukromou společností se sídlem ve švédském Stockholmu.

Zdroj: Telepo AB

Kontakt pro tisk:

Olle Hillström

Telefon: +46(0)8-50652749

E-mail: press@telepo.com

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru