Tisková zpráva: Řešení Huawei FusionCube certifikováno pro provoz SAP HANA(R)

Společnost Huawei, přední světový dodavatel informačních a komunikačních technologických řešení (ICT), dnes oznámila, že vysoce konvergované cloudové řešení Huawei Converged Infrastructure FusionCube bylo certifikováno pro provoz platformy SAP HANA® a je nyní k dispozici po celém světě. Toto řešení může pomoci dramaticky optimalizovat podnikové aplikace běžící na infrastruktuře společnosti Huawei.

Na letošní výstavě CeBIT pořádané v březnu v německém Hannoveru, společnost Huawei představila jednouzlový systém RH5885 certifikovaný pro provoz platformy SAP HANA. Na základě špičkové konvergované infrastruktury pro software i hardware, spojuje Huawei FusionCube plně výbavu pro počítačové operace, ukládání a síťové aplikace a kombinuje distribuovaný úložný systém, vizualizovanou platformu a software pro cloud management. Huawei FusionCube for SAP HANA může nabídnout vysokou rychlost čtení i zápisů a má vynikající možnosti v oblasti lineární expanze. Všichni uživatelé platformy FusionCube mohou získat zároveň dodávku, snadnou instalaci a rychlé zapojení. Kromě toho mohou flexibilně rozšiřovat aplikace podle poptávky a využívat výhod jednoduchého provozu a údržby tohoto systému.

Nedávný TPC-H test, který společnost Huawei s platformou FusionCube se softwarem SAP® Sybase® IQ realizovala, vytvořil nový světový rekord. Jako měřítko pro podnikovou inteligenci a systém na podporu rozhodování, test TPC-H simuloval různé operace ze skutečného podnikového systému na podporu rozhodování. Začleněním serveru, úložné kapacity a síťových aplikací do distribuované infrastruktury, může produkt FusionCube překonat limity přenosové rychlosti stávajících datových kanálů a umožnit tak databázovým aplikacím překonat nedostatky prostřednictvím optimalizovaného řešení FusionCube a vysoké výkonnosti platformy SAP Sybase IQ. Pro uživatele může být přínosem nejvyšší cenová efektivita. V tomto testu s výbavou 64 Intel cores a PCI-e SSD FusionCube a aplikací SAP Sybase IQ V16SP2 bylo dosaženo výsledku 220 901,3 odkazů za hodinu (QphH) na databázi o velikosti 1000GB, a poměr cena/výkon na transakci: 2,80 amerického dolaru/QphH@1000GB.

„Chceme, aby byly informační technologie jednoduché a podnikání pružné a akční. Věříme, že řešení FusionCube for SAP HANA bude schopno umožnit našim klientům dělat správná rozhodnutí v pravou chvíli,“ řekl Zheng Yelai, prezident divize IT produktů společnosti Huawei. „Společnost SAP má vynikající zkušenosti s dodávkami technologických platforem a podnikových aplikací, zatímco Huawei se specializuje na výstavbu IT infrastruktury. Obě tyto firmy se velmi dobře doplňují zejména v oblasti produktů a trhu. Řešení Huawei FusionCube pro SAP HANA umožní klientům získat podnikové počítačové výstupy a analýzy v reálném čase, což jim pomůže využít příležitosti na trhu a maximálně zhodnotit jejich obchodní potenciál.“

O společnosti Huawei

Huawei je přední globální poskytovatel informačních a komunikačních technologických řešení (ICT). Zavázali jsme se vytvářet maximální hodnoty pro telekomunikační operátory, podniky a spotřebitele poskytováním konkurenčně silných řešení a služeb. Naše produkty a řešení jsme nasadili již ve více než 140 zemích a sloužíme více než jedné třetině světové populace. Další informace naleznete na internetové adrese: www.huawei.com

SAP, SAP HANA a všechna loga SAP jsou obchodními známky nebo registrované značky společnosti SAP AG v Německu a několika dalších zemích. Všechny ostatní zde uvedené názvy produktů a služeb jsou obchodními značkami příslušných společností. Sybase je obchodní známka nebo registrovaná značka společnosti Sybase, Inc. ®, jako důkaz registrace ve Spojených státech amerických. Sybase je společností SAP.

KONTAKT:

Hung Yeuk Fu

Tel : +852-9186-3353

Email : elvia.hung@huawei.com

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru