Tisková zpráva: Reptisk.cz získala mezinárodní certifikaci kvality

Reptisk.cz získala mezinárodní certifikaci kvality

Online tiskárna Reptisk.cz jako první a jediná tiskárna v ČR získala mezinárodní certifikaci PSO od evropské certifikační autority – společnosti Ugra ze Švýcarska. Zařadila se tak mezi pouhých 131 firem na světě, které tuto certifikaci obdržely.

PSO certifikace je jedno z nejprestižnějších oborových hodnocení. Komplexní audit hodnotil celý proces od příjmu dat až po expedici a to včetně odbornosti jednotlivých pracovníků. Audit prováděl osobně Ing. FH Erwin Widmer, managing director společnosti Ugra, tedy spolutvůrce polygrafických norem a standardů.

„Získání certifikace je jen vyústěním naší snahy poskytovat v České republice špičkové tiskové služby. Naši zákazníci tak získávají jistotu, že jejich zakázka bude zpracována skutečnými odborníky na kvalitních strojích,“ uvedl Ing. Marek Pavlišta, obchodní ředitel společnosti.

V praxi je pak pro zadavatele tisku hlavním přínosem možnost využít barevné shody napříč technologiemi a to nezávisle na počtu kusů a se zárukou kvalitního zpracování. Reptisk.cz nabízí ofsetový i digitální tisk, hybridní tiskové služby a také tisk variabilních dat. Tiskárna, která působí na trhu již více než 22 let, dbá na vysokou kvalitu a rychlost provedení. Její služby využívají desetitisíce spokojených zákazníků.

Kontakt:

Za tiskárnu Reptisk.cz Ing. Marek Pavlišta, obchodní ředitel, marek.pavlista@reptisk.cz, 737 283 788

https://www.reptisk.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru