Tisková zpráva: Reptisk.cz spouští nejrychlejší fotoaplikaci

V pondělí 10. 11. spustila tiskárna Reptisk.cz novou online aplikaci na rychlou, jednoduchou a hravou výrobu fotoproduktů. Umožňuje zákazníkovi intuitivní tvorbu vlastních fotoknih, fotokalendářů a fotoobrazů.

V intuitivním a přehledném online rozhraní si zákazník může snadno vyrobit produkt z vlastních fotografií dle svých představ – přímo z domu, bez nutnosti jakkoli kontaktovat tiskárnu. „Chtěli jsme, aby byla tvorba produktů snadná, ale přitom zábavná. Uživatel nemusí nic stahovat ani instalovat a není zahlcován množstvím parametrů – zkrátka si hraje,“ vysvětluje obchodní ředitel společnosti Reptisk.cz Ing. Marek Pavlišta.

Aplikace umožňuje vystavit hotový výrobek nejprve virtuálně a zcela zdarma se o něj podělit s přáteli či sdílet na Facebooku.

Objednávat lze standardní či prémiovou variantu produktů, které se liší především rozměry a gramáží papíru. Celý proces trvá pár kliknutí. Špičkovou kvalitu tisku garantuje mezinárodní certifikát udělený švýcarskou certifikační agenturou Ugra.

Otestovat aplikaci a získat další informace můžete na www.reptisk.cz

Kontakt: Jiří Janík

www.reptisk.cz

janik@reptisk.cz

Tel.: 581 11 44 25

REP Tisk spol. s r.o.

Slezská 1304/1, 790 01 Jeseník

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru