Reprobedny, ve kterých žije duch Boba Marleyho

Přestože syn Boba Marleyho umí zpívat, věnuje se především prodeji spotřební elektroniky. V roce 2012 založil firmu House of Marley. Novinky z jeho společnosti nechyběly ani na letošním ročníku veletrhu CES v Las Vegas.

Rohan Marley na letošním veletrhu nemohl chybět. Syn božského Marleyho nenásledoval stopy svého otce, ani svého bratra Damiana. Nicméně v hudebním segmentu stále působí. Věnuje se prodeji audio přístrojů, které jsou proslulé především mezi příznivci reggae stylu.

0

Reggae styl

Přístroje společnosti House of Marley se od konkurenčních produktů liší obzvláště použitým materiálem. Jedná se konkrétně o dřevo, unikátní textilie a bambus. Přístroje se vyznačují také reggae barvami a symboly.

Rohan Marley představil na veletrhu CES 2016 nový gramofon pojmenovaný podle písničky jeho otce – Stir It Up. Má integrovaný předzesilovač a bambusový chassis. Cena gramofonu je 200 dolarů (cca 5 000 Kč). A druhým představeným produktem je Bluetooth reprosoustava Riddim BT, která spadá do ultrapřenosných variant. Disponují 1,5 palcovým měničem a dvěma pasivními zářiči. Cena reprosoustavy je 129 dolarů (cca 3 200 Kč).

01

Reprosoustava

Zdroj / Foto: Technet

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru