Reprefotbal.cz: Česká fotbalová reprezentace má nový e-shop

17. července odstartuje ME ve fotbale hráčů do jednadvaceti let, a protože i mezi českými mladíky máme spoustu nadějí, měli bychom se jako správní fanoušci pořádně připravit. Kadeřábek, Krejčí, Skalák a další udělají vše proto, abychom viděli atraktivní fotbal i přesvědčivé výsledky.

8591-nominace

Přijďte kluky podpořit!

S fanoušky jde hra hned lépe

Jak je můžeme podpořit my? Vydat se fandit rovnou na stadion do Prahy, Olomouce nebo Uherského Hradiště! A my vám poradíme, co s sebou:

  1. Přítelkyni – Nezbytnou zbraní i oporou každého fotbalového fanouška je sympatická přítelkyně po boku. Dodá vám nezbytnou energii po celý průběh vysilujícího výdeje energie a omráčí fanouškovskou základnu soupeřů.
  2. Kamarády – Bez dobrých přátel se žádné mistrovství Evropy ve fotbale neobejde a všichni víme, že je potřeba mít vždy sebou někoho, kdo skočí pro pivo.
  3. Stylové Repre oblečení – Díky tomu, že byl právě spuštěn nový e-shop, můžete vyrazit na mistrovství Evropy ve velkém stylu. V novém oficiálním e-shopu české fotbalové reprezentace www.reprefotbal.cz najdete dresy, šály, trička a další originální oblečení Puma. Navíc tím určitě potěšíte i přítelkyni, protože každá holka je ráda za nový hadřík do sbírky, a při výběru fanouškovského vybavení si jistě užijete legraci s kamarády. Mrkněte na www.reprefotbal.cz.

Když už jsme se jednou dočkali a významnou fotbalovou akci hostí Česká republika, pojďme si to společně užít!

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru