Renault Trezor: Luxusní sporťák na elektřinu!

Renault Trezor je nový koncept vozu, který automobilka představila s tím, že se jedná o dvousedadlové kupé, které má luxusní futuristický design. Renault nyní obnovil návrhy vozů, které mají svou identitu. A jedním z nich je právě luxusní vůz Renault Trezor.

Automobilka Renault představila nový koncept vozu – Renault Trezor. Vůz je obrazem elegance a smyslnosti a nabízí úžasné doplňky, mezi které bezesporu patří odklápěcí střecha. Na levé straně vozu u palivové nádrže byl poklop nahrazen analogovým měřidlem, které indikuje úroveň nabití vozidla. Automobil je vybaven dvěma bateriemi a může se pochlubit velice dobrým aerodynamickým odporem (0,22).renault-trezor-concept-designboom-newsletter

Jediným nedostatkem možná bude skutečnost, že Renault Trezor nemá žádné dveře, což může být možným důvodem, proč nikdy nebude vyráběn. Ale nechme se překvapit. Trezor znamená francouzsky poklad. A přesně tím totiž tento nový sporťák na elektřinu opravdu je!

zdroj/foto: designboom

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru