Dnes vyšlo 15 článků

Remo Recover: ideální způsob, jak předejít ztrátě souborů

Remo Recover: ideální způsob, jak předejít ztrátě souborů

Hledáte ideální software pro obnovu dat z vašeho počítače? Možná pro vás máme řešení, které se jmenuje Remo Recover. Jedná se o komplexní péči o data ve vašem počítači. Společnost Remo Software existuje již od roku 2011 a především upravuje softwary, aby byly snadno ovladatelné i pro netechnické uživatele. Pokud budete potřebovat pomoci s instalací a nepomůže vám ani jeden z několika videonávodů, můžete společnost bezprostředně kontaktovat (e-mailem, telefonicky, online).

Spolehlivá záchrana ztracených souborů

Všechny své soubory si jistě zálohujete, ať už v samotné paměti vašeho PC nebo na externích zařízeních (flash disk, paměťová karta, pevný disk). Takové zálohy jsou pouze jednou jedinou kopií vašich originálních souborů. Moderní úložná zařízení jsou pro ukládání dat velmi spolehlivá, stále existuje šance na jejich ztrátu. Pokud jste jste omylem smazali soubory, naformátovali jednotku nebo došlo k chybě paměťové karty, aby došlo k poškození, stále existuje šance k obnově dat – pomůže vám právě Remo Recover. Obsahuje řadu aplikací, které se zaměřují přímo na obnovu zdánlivě ztracených dat. Můžete obnovit fotografie, videa a zvukové soubory nebo můžete zúžit vyhledávání na jeden nebo více specifických rozšíření souborů nebo na konkrétní oblast disku nebo karty.

Software je navržený tak, aby ho uměl použít i pouze pasivní uživatel PC. Je kompatibilní se všemi oblíbenými paměťovými disky, kartami a zařízeními. Má samostatné verze pro Mac a Windows. K dispozici je také demo verze, která vám umožní skenovat, abyste zjistili, co je možné obnovit, ale skutečně obnovit jakýkoli soubor, který budete muset zakoupit licenci. A tady se dostává k otázce, zda je Remo Recover placený – zdarmaje ke stažení demo verze, kde si můžete spoustu funkcí vyzkoušet. K dispozici je několik verzí.

S čím vším si Remo Recover poradí?

Obnovení ztracených souborů

Uložené soubory mohou být odstraněny nevědomky. Jen jedno kliknutí může zdánlivě trvale odstranit soubory. Někdy se může stát, že za odstraněné souborů nebudete moci vy, ale například špatně načasovaný restart aplikace. Ale pokud budete mít nainstalovaný software Remo Recover, můžete soubory kdykoliv obnovit.

Obnovení dat z formátovaných jednotek

Když musíte soubor z nějakého důvodu přeformátovat, může se poškodit jeho obsah nebo ho pak nemusíte v onom formátu otevřít. Uložená data se mohou nevratně poškodit. I v tomto případě vám může software pomoci a vaše data zachránit.

Dočasně zmenší soubory na paměťovém zařízení

Velký počet chybných sektorů na paměťovém zařízení znamená, že data jsou nepřístupná. Remo Recover může vytvářet soubory bitových kopií tak, že chyby přeskočí. To vám umožní obnovit data později obnovit do obrazového souboru.

Obnovení souborů z poškozených paměťových zařínění

Data na pevném disku se mohou stát nepřístupnými nebo RAW. Pokud dojde k poškození systému souborů nebo tabulky oddílů. Toto je často důsledkem selhání malwaru. V případě úložných zařízení, jako jsou flash disky nebo externí pevné disky, může náhodné odstranění bez bezpečného odebrání hardwaru způsobit poškození.

Co je nezbytné k použití softwaru?

●Procesor třídy Intel nebo AMD s minimem 1,2 Ghz nebo vyšším

●RAM – 512 MB (doporučeno 1 GB)

●Volné místo na disku – minimálně 50 MB (doporučeno 100 MB) pro instalaci softwaru a dostatek volného místa na disku pro uložení obnovených souborů

●Minimální rozlišení obrazovky 1024 x 786 pro lepší použitelnost

●Karta grafického adaptéru s alespoň 64 MB paměti

Jak Remo Recover získat?

Na webové stránce si stáhnete verzi, která je vhodná pro operační systém vašeho počítače – pro Windows nebo Mac. A nyní vás provedeme funkcemi Remo Recoveru.

Jak po instalaci postupovat?

1) Když už máte Remo Recover stažený, otevřete ho ve stažených souborech. Po stuštění softwaru vyberte soubor, kterých chcete obnovit.

2) Software začne skenovat disk a odstraněné soubory najde. Začne pracovat a doplní odstraněné soubory.

Snímek obrazovky 2019-08-14 v 10.12.00

3) Po dokončení skenování se v rozhraní Remo Recoveru zobrazí všechna nalezená data.

Snímek obrazovky 2019-08-14 v 10.13.04

4) Kliknete na soubor, který jste chtěli obnovit a znovu ho uložíte na místo, které si vyberete.

5) Po dokončení procesu budete mít opět přístup ke svým ztraceným datům.

Zdroj, foto: remorecover.com

 

Štítky:

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru