Dnes vyšlo 15 článků

Rekord pokořen. 49 minut stačilo chytrým hodinkám Pebble Time, aby na Kickstarteru získaly 1 milion dolarů

Chytrým hodinkám Pebble Time stačilo právě pouhých 49 minut na to, aby na Kickstarteru pokořily hranici 1 milionu dolarů. Předchozí rekordman, hra Repear Miniature Bones milionovou hranici pokořila za 2 hodiny a 42 minut. 

Zní to velmi působivě, že? Ale to není konec. Hranici 4 milionů dolarů Pebble udělalo za méně než 3 hodiny poté, co se objevili na Kickstarteru. Předchozí rekord této hranice byl 2 dny a 19 hodin. Pebble přitom mělo stanovený cíl na “pouhých” 500 000 dolarů. 

verge-006.0

Pebble Time jsou nejnovějším počinem od minulých SmartWatch. Mezi nové funkce Pebble Time patří především barevný e-paper displej, mikrofon je o 20% tenčí než původní Pebble. Hodinky budou také běžet na aktualizovaném operačním systému s názvem Timeline.

Maloobchodní cena hodinek je 199 dolarů, ale na Kickstarteru jsou k dispozici za 159 dolarů.

V roce 2012, Pebble zahájilo působení na Kickstarteru se svojí tehdejší vlajkovou lodí SmartWatch, kde získali až 10 milionů dolarů. To byl v té době druhý nejvíce financovaný projekt. Nyní je to jeden den od uvedení nových Pebble Time na Kickstarter a už mají nasbíráno přes 8,5 milionu dolarů a čísla stále rychle rostou. Na to, aby předčil všechny rekordy, má ještě 30 dní. 

Komentáře

Nahoru